Prepravka i restauracija

Prepravka i restauracija

Član
Ovo je TDI iz trice , identičan je i u mom SEAT-u , samo mu je nakeljena mehanička pumpa i turbina da se izbaci sva elektronika
Inače Lada je odlična
 
Član
Ama isti motor u trice boja glava poklopac..
Haha, sta si zapeo, bolan, nije ovo facebook i raja iz skole, ljudi se razumiju...znaci, ovo je nakad bio TDI motor u trici golfu, a sad je 1.9 turbo dizel sa 50ak KW, i opet je solidna motorizacija za Ladu Nivu koja svakako nije nikad imala motor da se moze nazvati motorom.
 
Član
Haha, sta si zapeo, bolan, nije ovo facebook i raja iz skole, ljudi se razumiju...znaci, ovo je nakad bio TDI motor u trici golfu, a sad je 1.9 turbo dizel sa 50ak KW, i opet je solidna motorizacija za Ladu Nivu koja svakako nije nikad imala motor da se moze nazvati motorom.
Lada se nikad nije mogla nazvati autom.
 
Član
Haha, sta si zapeo, bolan, nije ovo facebook i raja iz skole, ljudi se razumiju...znaci, ovo je nakad bio TDI motor u trici golfu, a sad je 1.9 turbo dizel sa 50ak KW, i opet je solidna motorizacija za Ladu Nivu koja svakako nije nikad imala motor da se moze nazvati motorom.
Ama kako necu zapet valjda znam iz ceg sam izvadio ..u ostalom nezz sto se raspravljam ..
 
Oj zivote .. nemas veze sa wv skidas slike sa interneta .. Pitanje je jesil ikad uzivo vidi motor golfa4 .. Vjerujes googl-u i samo
tamo znas ukucat i vidit .. Kad budes fino se disconect sa interneta pa rastavio golfa4 i 3 onda pametuj ovde o tim motorima . ..
Eto prijatelju nek ti znas sta je...
Prelistaj malo moje garaze i obrazuj se malo
Jel ja to sad moram trazit mk4 tdi 66kw i da ti slikam da vidis kako izgleda
Preko mobitela sam pa pogrijesim ciji post trebam odgovorit
 
Top