Prepravka i restauracija

Prepravka i restauracija

Član
Evo jedan moj video davno postavljen na yt. u pitanju je offroad vozilo :D :p LADA NIVA :D
Ubacen motor iz golfa 4 1.9 TDI 66kw mjenjac je orginalni Ladin ... postavljena druga pumpa starija sa sajlom da nebi bilo zafrkancije oko elektronike :p
 
Član
pa eto znam drugo je terenac ..... a drugo tuning auta :D :p ovo je najblize njemcu neka mjesavina hahahah :D
 
Član
mozda mislis zbog ove slike u video sto jest jest uslikan je 1.6 tdi od dvice znaci po njemu je radjen, pravljen, uzimate mjere i to kad je finisirano samo je ubacen 1.9 ako ne vjerujes znaci sutra slikam motor u detalje pa cu da postavim ovde u odgovor da se uvjeris i ako hoces i snimak koji ..
 
Član
mozda mislis zbog ove slike u video sto jest jest uslikan je 1.6 tdi od dvice znaci po njemu je radjen, pravljen, uzimate mjere i to kad je finisirano samo je ubacen 1.9 ako ne vjerujes znaci sutra slikam motor u detalje pa cu da postavim ovde u odgovor da se uvjeris i ako hoces i snimak koji ..

naravno da hocu da vidim 1.9 iz golfa mk4, nijedan drugi, baci sutra koju sliku ;)
 
Član
Ahhaha to mislis zbog pumpe vec sam rekao da je pumpa zamjenjena postavljena ova sa sajlom kao sto vidis nije ona elektro sto je orginalna iz golfa 4
Ne, nego zbog dekla na motoru i jos bruku detalja.. Tacnije, osnova je 1.9 TDI iz trice, koji vise nije ni T od TDI jer je stavljena obicna pumpa i druga turbina. Ne znam cemu zajebancija da se ubaci TDI koji na kraju je opet jedan obicni turbo dizel.
Uglavnom, kao sto sam i mislio, slagao si za motor iz mk4, ja zadovoljan :D
 
Član
Ne, nego zbog dekla na motoru i jos bruku detalja.. Tacnije, osnova je 1.9 TDI iz trice, koji vise nije ni T od TDI jer je stavljena obicna pumpa i druga turbina. Ne znam cemu zajebancija da se ubaci TDI koji na kraju je opet jedan obicni turbo dizel.
Uglavnom, kao sto sam i mislio, slagao si za motor iz mk4, ja zadovoljan :D[/QUOTE
Ehet ti si upravu ti si profesionalll ja neznam iz cega sam izvadio motor, ja lazem .....pa jesil ga ti vadio i postavljo ili sam ja ????
 
Top