Preporuke VW CORRADO

Preporuke VW CORRADO

Početnik
Pozz raja sta vi mislite o corradu.....1,8

potrosnja,prostranost,odrzavanje itd...

Hvala :lol:
 
Nadji 1.8 G60 :) Djelovi ce ti biti malo problem,ali VW je to,mora ih biti :D A meni je to jedno od ljepsih auta tog vremena :cool: Sve preporruke :cool:
 
Član
Kakav g 60 bjezi od toga, povalice te... stara masina i veliki problem g punjac!
Sto se tice mehanike trapa, sve je izdrzljivo i nije problem za djelove, jedini problem je limarija i karaserijski djelovi tesko je naci haubu, far blatobran..... ali ako si normalne glave i fino vozis to ne gledaj!
Sve preporuke za 16v motore!
A potrosnja zavisi koji motor u prosjeku normalne voznje 16v motori po gradu uzmu oko 10 litara,stiskanja idu do 14, a g60 to ti je auto uvjek zednotrosi vise ov VR-a, stiskanja ode i 20 ltara!
 
Corrado samo 2.9 vr....ako imas para ako nemas,ne gledaj to auto...znam od kolega koji ga vozaju da je bas auto strasno skup za odrzavanje.
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
Corrado samo 2.9 vr....ako imas para ako nemas,ne gledaj to auto...znam od kolega koji ga vozaju da je bas auto strasno skup za odrzavanje.

Kako mislis skup za odrzavanje, odrzavanje je kao da vozis gti dvojku, a limarija je druga stvar!
A sto se tice vr-a mislim da sasvim dobro idu 16v motori, vr nije znatno snazniji jos kada se uzme u obzir da je 2.9 i da potrosi boga oca...
 
Dejan 16v je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
Corrado samo 2.9 vr....ako imas para ako nemas,ne gledaj to auto...znam od kolega koji ga vozaju da je bas auto strasno skup za odrzavanje.

Kako mislis skup za odrzavanje, odrzavanje je kao da vozis gti dvojku, a limarija je druga stvar!
A sto se tice vr-a mislim da sasvim dobro idu 16v motori, vr nije znatno snazniji jos kada se uzme u obzir da je 2.9 i da potrosi boga oca...

Bas za limariju i govorim...a ne samo to.farovi,maglenke,branici,stakla....ti to jos bolje znas...mozda je tvoj 16v dobar i ne trosi puno zato jer si ga utegao max i uz to je digifant i plin...a takav neki corrado sa sj...k-jetronicom znas i sam sta je:D
Corrado je ajmo reci luxuz...i zato i kazem ako ima love neka kupi vr-a ili nista.
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
Dejan 16v je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
Corrado samo 2.9 vr....ako imas para ako nemas,ne gledaj to auto...znam od kolega koji ga vozaju da je bas auto strasno skup za odrzavanje.

Kako mislis skup za odrzavanje, odrzavanje je kao da vozis gti dvojku, a limarija je druga stvar!
A sto se tice vr-a mislim da sasvim dobro idu 16v motori, vr nije znatno snazniji jos kada se uzme u obzir da je 2.9 i da potrosi boga oca...

Bas za limariju i govorim...a ne samo to.farovi,maglenke,branici,stakla....ti to jos bolje znas...mozda je tvoj 16v dobar i ne trosi puno zato jer si ga utegao max i uz to je digifant i plin...a takav neki corrado sa sj...k-jetronicom znas i sam sta je:D
Corrado je ajmo reci luxuz...i zato i kazem ako ima love neka kupi vr-a ili nista.
Dobro to si u upravu, za k glave, a ovo redovno odrzavanje mehanike i trapa kao da je dvojka-pasat, ko sam ne zna draditi neke stvari sigurno ce ga majstori klempati, to je cinjenica!
 
komforan za 4 osobe, sto se tice trapa, sve pase sa golfa mk2 i passata 3, a malo je zaebano za limariju, tesko je nac i skupa je
 
Fenix je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
komforan za 4 osobe, sto se tice trapa, sve pase sa golfa mk2 i passata 3, a malo je zaebano za limariju, tesko je nac i skupa je

Ma cuvam ja to....;)

Mozes ti brate cuvati...ali uzmi u obzir cinjenicu da se sranja desavaju....primjer vozas golfa 2 i udaris naprijed i ajde ko ga j....hauba 50km.blatobran 30,far 20 maska 20...i tako dalje ajmo reci sredis prednji kraj za 2-3 stoje i opet si nov na cesti...a ako ti se to desi s corradom racunaj na 2-3 milje...corrado je u rangu sa golfom 2 sto se tice i godista i svega...kao sto sam vec i rekao far za golfa je 20km a za corrada 200km(min.)....
zato ako nemas love ne kupuj...vidis i sam ima ih na oglasima po 1000-2000km bez prednjeg kraja...zasto?zbog ovoga sto sam gore naveo;)
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
Fenix je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
komforan za 4 osobe, sto se tice trapa, sve pase sa golfa mk2 i passata 3, a malo je zaebano za limariju, tesko je nac i skupa je

Ma cuvam ja to....;)

Mozes ti brate cuvati...ali uzmi u obzir cinjenicu da se sranja desavaju....primjer vozas golfa 2 i udaris naprijed i ajde ko ga j....hauba 50km.blatobran 30,far 20 maska 20...i tako dalje ajmo reci sredis prednji kraj za 2-3 stoje i opet si nov na cesti...a ako ti se to desi s corradom racunaj na 2-3 milje...corrado je u rangu sa golfom 2 sto se tice i godista i svega...kao sto sam vec i rekao far za golfa je 20km a za corrada 200km(min.)....
zato ako nemas love ne kupuj...vidis i sam ima ih na oglasima po 1000-2000km bez prednjeg kraja...zasto?zbog ovoga sto sam gore naveo;)

To auto moze kupiti samo ko ga voli i ko je spreman na ulaganje!:icon_smile:
 
Ma daj kakav vi komfor spominjete u corradu, pa to auto lomi ledja, pogotovo ako je dodatno spusten. Rodjak mi je imao G60 i vozio sam ga, vozio sam se sa njim za Austriju, vozio ja, pa to auto ledja polomi, ne mozes se ispravit kad izadjes iz njega. Za nazad, katastrofa, ono je za djece tijesno sjedalo haha.. U njega je bio G60, prezahtjevan motor, on je 1000 eura dao za nov lader, neke remenice, remenje i jos nekih pozdarija. Tezak je, i ne ide nesto extra, ako hoces biti brz, prije neku stariju hondicu, crx bi puno bolji izbor bio.
 
Član
Gdje ima corrado bez prednjeg kraja za 1000??? :)

A sto se tice misljenja o kupovini corrada, KUPUJ jedan je zivot :) Da ti se ne svidja corrado sigurno nas ne bi pitao sta mislimo o njemu

Za odrzavanje nije nista strasno, kao sto su ti vec rekli manje vise golf 2 passat 3. Limariju je malo teze naci ali nije nemoguce i nije skupo ko dragi kamen.
Sto se tice motora, ako je u dobrom stanju nebitno koji je.
VR 2.9 rijedak bar kod nas (registracija skupa, puno trosi, PRELIJEP ZVUK)
g60 sa dobrim laderom rijedak (moj nije nikad uzeo vise od 15 l kako god ga vozio)
Ostaje ti 2.0 i 1.8 . Ako je auto za svaki dan plin u njih i vozis se dzaba :)
 
Top