Preporuka za gewinde Golf 4 ?

Preporuka za gewinde Golf 4 ?

Član
Pozdrav ekipa uskoro bi trebale na red da dodu i gewinde. Vasi savjeti i iskustva da mi pomognete. Mislim se dali da uzmem nove gewinde jer novo je novo razmisljam o KW gewindama sta vi mislite ? Ipak je KW u samom vrhu sto se tice toga a isplati mi li se uzimati polovne opet tko zna u kakvom su stanju? I sta je sa drugim markama ako netko ima iskustva? Hvala :D
 
Član
Ovisi sa koliko love raspolazes.Za KW budi spreman izdvojiti 1000+ eura dok za puno manje love mozes staviti gewinde slicne kvalitete.
Ja na cetvrtici vec 60000km vozim tuning art koje nove koštaju 200eura a ja sam ih polovne uzeo i prezadovoljan sam,ali sa takvom gewindom zaboravi neku posebnu udobnost i upravljivost.
Ja ako budem u mogucnosti mozda uzmem Ap jer je to meni vrh u usporedbi cijena i kvaliteta.Dva frenda voze na njima,audi a4 i a5 i gewinde su stvarno odlicne.
I nedavno je frend na četvorku stavio V-Maxx sa stelanjem tvrdoce,takodjer odlicne samo ni one ne idu nesto posebno u pod ali tebi to vjerovatno i ne treba.

Poslano sa mog HUAWEI SCL-L21 koristeći Tapatalk
 
Član
Ovisi sa koliko love raspolazes.Za KW budi spreman izdvojiti 1000+ eura dok za puno manje love mozes staviti gewinde slicne kvalitete.
Ja na cetvrtici vec 60000km vozim tuning art koje nove koštaju 200eura a ja sam ih polovne uzeo i prezadovoljan sam,ali sa takvom gewindom zaboravi neku posebnu udobnost i upravljivost.
Ja ako budem u mogucnosti mozda uzmem Ap jer je to meni vrh u usporedbi cijena i kvaliteta.Dva frenda voze na njima,audi a4 i a5 i gewinde su stvarno odlicne.
I nedavno je frend na četvorku stavio V-Maxx sa stelanjem tvrdoce,takodjer odlicne samo ni one ne idu nesto posebno u pod ali tebi to vjerovatno i ne treba.

Poslano sa mog HUAWEI SCL-L21 koristeći Tapatalk
Dobio sam ponudu za AP gewinde nove 1300 km govori da ih kao kw proizvodi tako nesto trebale bi da budu ok ne bih nesto extra da idem u pod al kada budem stavljao 18 da mogu fino spustiti a zimi vratiti na standarno :D
 
Član
ap je u 5 deka ista ko kw, sem što matica nije polyuretanska ili kako već, već metalna...
fahrwerk1_4853700052850233709.jpg

t_fahrwerk_6089958769622308375.jpg
 
I jos jedna stvar,na AP-ovoj stranici su oko 1050 km,da jos dadnes 50 dostave I 100 ugradnje opet ti ostane 100 km...
 
Top