preporuka za Chip tuning

preporuka za Chip tuning

Član
Radjen chip kod momaka u Tuzli HiTech sve pohvala momci su raja,vozim vec godinu dana tako i nikakvih problemam nema osim sto auto leti :123:
 
Član
Alen-dB je napisao(la):
zdravo svima,

naime,planiram da chipujem svoj auto. gledao sam na piku neke tuning kuce,aj da to tako nazovem. ne znam sad tacno po imenu koje su,a mrsko mi trazit na piku. uglavno,jedni su iz tuzle,a drugi iz brckog.

raspitao sam se i kod jednih,i kod drugih. lik iz TZ kaze da bi me chip kostao 200 km (inace je rijec o megane 2005. 1.5 dci ) ,s kojim bih dobio 20 ks i ne znam sad koliko obrtnog momenta, dok ovi iz brckog traze 350 km, i dobio bih iste rezultate.

i naravno da sam upitao u cemu je razlika njihovog tuninga od ovih iz TZ,i rekli su kao postoji mnogo nacina na koji se moze to uraditi,odnosno sfuseriti,i sta ja znam.

sad sam u dilemi. volio bih da mi vi ( koji imate veze i znate nesto o tome ), kazete gdje to mogu obaviti,i koja je cijena. hvala unaprijed

Bolje se obuci za 200KM nego da chipas to "auto" taj motor nije bas za chipanja, ne znam kako izdrzi i to snage sto ima...
 
Član
hvala svima na odgovorima. najvjerovatnije da idem u hitech. a kola su takva kakva jesu,a kako izdrze i ovu snagu,i ne zanima me bas. a siguran sam da ce se pokazat,jer ipak nije francuz toliko smece kakvo im se namece.
 
Legend
Alen-dB je napisao(la):
hvala svima na odgovorima. najvjerovatnije da idem u hitech. a kola su takva kakva jesu,a kako izdrze i ovu snagu,i ne zanima me bas. a siguran sam da ce se pokazat,jer ipak nije francuz toliko smece kakvo im se namece.

Radili smo 30tak tih motora do sada. Za tri znamo da su presli preko 50.000 sa cipom jer jedan je taxi ;)

peri deri ;)


Za sve dodatne info stojimo na raspolaganju.
 
Član
poslao sam upit za svog Audija pa ako mi bude odgovarala cijena ja cu cipovati sledece sedmice i imat ces pravu informaciju....
 
Administrator
daki je napisao(la):
Alen-dB je napisao(la):
hvala svima na odgovorima. najvjerovatnije da idem u hitech. a kola su takva kakva jesu,a kako izdrze i ovu snagu,i ne zanima me bas. a siguran sam da ce se pokazat,jer ipak nije francuz toliko smece kakvo im se namece.

Radili smo 30tak tih motora do sada. Za tri znamo da su presli preko 50.000 sa cipom jer jedan je taxi ;)

peri deri ;)


Za sve dodatne info stojimo na raspolaganju.

Jel' slucajno jedan od policije :lol: posto sam vidio na meganu policijskom naljepnicu hitech:D
 
Legend
Ima na skoro svim policijskim autima nasa naljepnica, ali nije od tuninga, nego od postavljanja rotacionih svjetala ;)
 
Zdravo

Ja posjedujem audi a4 2.5 tdi sa veoma osjetljivim mjenjacem multitronic i puno sam se raspitivao za chip tuning po njemackoj jer inace tu zivim i dosao sam do informacija za momka iz brckog koji radi to a koji je inace zastupnik za Chip-Tronics iz Austrije i uradio sam kod njega...mogu samo reci sve najbolje za tog momka jer vozim vec 2 god i nemam nikakvih problema a auto ide extra posle chip tuninga...ali kao i drugi imao sam sumlju dali ima sada toliko konja i sto sam provjerio u njemackoj i sada sam 100% siguran da je momak odradio extra posao...
 
Top