Preporuka za auto.(Opel,Bmw,Golf)

Preporuka za auto.(Opel,Bmw,Golf)

Član
Kod mene je Kia. 1.6 motor kad stišneš pofino te sjedišta poguraju. Jedino mi je još uvijek malo neobičan zavaljen položaj dok vozi. Auto se nekad prodavalo kao sportska limuzina.
 
hahahahha,ma nema veze,nekako mi najvise pada za opela calibru ,jer nekako oni motori sta su u calibri postoje i u kadetima i u vectrama,ima cak i 16v izvedbi nadam se da ne trosi puno?.
Gledao sam ovaj saxo 16v jbt ovo nije da ide ovo leti.
Nego bas ajde da vidim posto necu golfa,ostalo je bmw,calibra,+aje sada neke japance ima li sa 16v izvedbom sta lijepo idu.Da imaju podnosljivu potrosnju i malo jeftinije odrzavanje.
Hvala svima na prijedlozima,ako sam nesto pogrijesio krivo rekao ispricavam se :D novi sam na forumu.
 
Član
Ako imas pare i ako hoces bas sportsko auto da ide i da ima snage, uzmi sebi Renault clio RS i rahat... On se moze naci do cijene neke koliko kosta dobar primjerak e30 ili golfa 3 GTI-a...
 
Super Moderator
Krivo si cuo :) drugo je kad se zapusti pa kad se pokvari, al kad se redovno odrzava i cuva kako treba vjeruj mi da nije skupo. Auto je pali vozi, drug ga vozi jako dugo i nikakvih problema nema. Odrzavanje je na nivou golfa 4 otprilike sto se tice zamjenskih dijelova, a redovni servisi su jeftiniji
 
HAHHAHA kakva slucajnost ahahah nmg da vjerujem,stari ima clia dizela hahhahaa.A nista od toga necu jos jednog :D.
Vjerovatno calibru ako bih je nasao neku dobru koja nije tunirana,oni branici spojleri i slicno,da je na dizalicu provjerit hrdju i tako....
 
Ma ganjaj sebi E36 sa traction control i to je to,npr 325i 24v kao ovaj :D,inace je na prodaju,auto je bukvalno novo.
IMG_1776.jpg

10841350_885639944787745_2064165383_n.jpg

Jos slika...
http://www.pik.ba/artikal/11683886/bmw-e36-m-optik/
Ovo je auto za momka ;)
 
Lijepo ocuvano auto ;) za svaku pohvalu,pa da te pitam ovako posto ga imas,jeli ti se ikada desilo da bude kvarova,da te zaboli glava ili je inace sve ok sa autom.Koliko trosi grad-otvoreno?,gazenje do max?
Auto je stani pa gledaj steta sto nemam toliko novaca :( .
 
Član
moj glas ti je za saxa inace sam veliki OPELOVAC ali saxo mlad brz atraktivan ima dobru opremu. >Calibru 16v naci sa fabrickim branicima da nije razbijena bila kao da trazis iglu u plastu sijena. te price trose 8-10l trose kad je penzionerska voznja i zavisi koji grad je u pitanju. BMW kao pocetniku nije preporuka ne zbog potrosnje vec zbog toga sto trazi iskustva da se moze voziti a prije il posle ce da te ponese strast da mu das malo gasa. calibre 16v brza auta ali i za to treba iskustva dobrog. Citros saxo fantastican auto po mom misljenju
 
Top