Preporuka za auto igricu ?!

Preporuka za auto igricu ?!

Posto se ne sjecam kad sam zadnji puti grao neku igricu treba mi preporuka od vas malo upucenijih :cool: Postoji li neka igrica slicno kao GT ali za racunar , znaci da se vozi po pravim stazama :icon_question:

Ako nema toga onda mi preporucite bilo kakvu igricu sa autima , samo da ne zahtjeva svemirsku konfiguraciju :cool:
 
Član
prave staze f1 2010 i 2011 mada ti je 2011 malo laksa , namjesti na malo teze igricu i realnije neces dobiti , imas i kljuceve za 30-tak KM i imas online

poneka staza ima u nfs shift 1 i 2 ( gruneholle najbolja)
toca
race 07 ti je ok
 
najjaca auto similacija ikada (govorim radi realnosti kako je uradjena) jeste GRID RACE DRIVER, imas svega, od kratkih trka, do brdskih, drifta, sprinta, 24h lemans, igrica otkida, skini neces se pokajati ;)
 
Član
zen_3dom je napisao(la):
najjaca auto similacija ikada (govorim radi realnosti kako je uradjena) jeste GRID RACE DRIVER, imas svega, od kratkih trka, do brdskih, drifta, sprinta, 24h lemans, igrica otkida, skini neces se pokajati ;)

i od mene preporuka za ovu igru. pozZ
 
zen_3dom je napisao(la):
najjaca auto similacija ikada (govorim radi realnosti kako je uradjena) jeste GRID RACE DRIVER, imas svega, od kratkih trka, do brdskih, drifta, sprinta, 24h lemans, igrica otkida, skini neces se pokajati ;)

nikako da nadjem zahtijevanu konfiguraciju?
 
Član
GTR Evolution, imas je i na piratbay, simulacija voznje. Jako ebena za voziti, ali ima prave staze, cak i Nurbugring Nordschleife ima. Tek kad pocnes vozati prvo uzmi starija auta, tipa BMW-a M3 E30, jer su mnogo laksi za voziti zbog meksih opruga i amortizera, sporije proklizuju jer su nize granice proklizavanja i sl. Moj prvi krug bez razbijanja sa Caterhamom od 200 KS bio je 9 i nesto minuta, tek nakon mnogo prakse sam uspjevao voziti niskih 8 minuta. Moras se bas namuciti za dobro vrijeme, ja sam vozio sa volanom vecinom, samo ga treba prvo fino podesiti :D

Evo jedan video sa youtube, ista staza, Chaterham al najjaci od 320 KS...

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KkuyJWhy-nE[/video]

Ja sam odusevljen tim kako rade amortizeri u ovoj igrici, vidjet ces na nekim stazama kad ima ono blago propadanje asfalta pa uletis u to sa kamerom kao iz auta, imas osjecaj da bukvalno propadas i onda ono auto kako se zaljulja, fenomenalno :cool:

I jos jednom da ti napomenem, prvo starija i sporija auta. Uzmes li odmah neki brzi prototip, kasnije nista drugo neces znati voziti :icon_biggrin:
 
Skines emulator i opicis GT 2 :lol: Igrao ja, prisjecao se mladosti:lol: kad se nocima nije gasio Gran Turismo da bi se skupile pare za Suzuki Escuda, eh ta vremena....:icon_smile:
suzuki-escudo-06.jpg


Imaju i mladji GT ali treba ti emulator za PS 2, i kazu da je veoma zahtjevan da bas moras imati konfiguraciju tako da nisam ni pokusavao :)
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Skines emulator i opicis GT 2 :lol: Igrao ja, prisjecao se mladosti:lol: kad se nocima nije gasio Gran Turismo da bi se skupile pare za Suzuki Escuda, eh ta vremena....:icon_smile:
suzuki-escudo-06.jpg


Imaju i mladji GT ali treba ti emulator za PS 2, i kazu da je veoma zahtjevan da bas moras imati konfiguraciju tako da nisam ni pokusavao :)

sory druga al imas neki emulator ps da radi na vin 7
epsx nece mi nesto
il znas nesto da mi pomognes pozelio sam gt2

hvala
 
sema911 je napisao(la):
sory druga al imas neki emulator ps da radi na vin 7
epsx nece mi nesto
il znas nesto da mi pomognes pozelio sam gt2

hvala

Joj drug ja sam to igrao podavno , koristio sam isti taj emulator i nisam imao problema, isto na win 7, aj sad cu potraziti da vidim imali jos koji, ako uspijem naci.....


http://www.emulator-zone.com

Evo drug pokusaj sa ovog sajta, ima tu i neki auto config, pa ako imas slobodnog vremena probaj, koliko se sjecam najbitnije je dobro podesiti emulator na osnovu konfiguracije, trebaju neki plugini....
 
Evo skinuo sam GRID race driver ali ne mogu da je instaliram. Mount image odradim i kad otvorim folder nista ne mogu pokrenuti a citao sam komentare na torrent i kazu da je sve ok :icon_rolleyes:
 
boki, ako ti se u gridu fizika nije svidjela onda fakat ne znam u cemu jeste, nfs???? ne zezaj, igrica nosi (bar je nosila kada sam ganjao info po netu) titulu jedne od najrealisticnijih auto simulacija, nema 300 u krivinu ili da ukocis u sekundi....


@varnes, preko cega radis mount???? probaj preko MagicDisc
 
Top