preporuka rute Ključ - Neum

preporuka rute Ključ - Neum

Član
pozz društvo...
naime imam seminar sutra u Neumu, a nikad "dole" nisam isao, pa ako moze neko da preporuci neku kulturnu i finu rutu...
i ako ima gdje radara i policije cesto da stoji recite mi da mi seminar nebi prisjeo...

zahvaljujem...
 
Član
salchin je napisao(la):
pozz društvo...
naime imam seminar sutra u Neumu, a nikad "dole" nisam isao, pa ako moze neko da preporuci neku kulturnu i finu rutu...
i ako ima gdje radara i policije cesto da stoji recite mi da mi seminar nebi prisjeo...

zahvaljujem...

Kljuc-Jajce-Donji Vakuf-Bugojno-Gornji Vakuf-Prozor-Jablanica-Mostar-Metkovici-Neum
Cini mi se da je ovako najblize, isao sam nekad davno pa se ne sjecam bas. Sto se radara tice pripazi na Velecevu :D i dalje znas do Donjeg Vakufa. Cuvaj se od Bugojna prema Gornjem Vakufu (vozi prema ogranicenju) imaju stacionarne radare (cini mi se 2 ili 3) i znaju biti i patrole isto. Imaju cak i civilna vozila zato nemoj zuriti. To je sto ja znam, sigurno ce biti jos neko ko zna bolje da ti kaze za Jablanicu, Mostar i Neum. PS. Uz Makljen prebaci u S-mod :D
 

MTR

Član
1. Kljuc - Jajce - Bugojno - Gorni Vakuf - Jablanica - Mostar - Metkovic - Opuzen - Neum
2. Kljuc - Jajce - Bugojno - Kupres - Tomislavgrad - Posusje - Grude - Ljubuski - Capljina - Metkovic - Opuzen - Neum

;)
 
Top