Preporuka advokata

Preporuka advokata

Član
Pozz prije mozda 2 mjeseca imao sam udes i isao sam u osiguranje na procjenu stete auta i to zavrsio i lik koji radi mi je rekao za moju odstetu da kad zavrsim s lijecenjem da se javim njemu..zavrsio sma lijecenje kod ortopeda poceo sam fizikalne terapije. Zanima me jel moram nesta ranije prijaviti u osiguranje il dok sve zavrsim? druga stvar treba mi preporuka advokata koji se bavi tim da mi to sve zavrsi, dobio sam preporuku za nekog Gorana, Dragana nesta tako nalazi se kod zoo centra negdje prema vracama, ako zna neko o kome se radi da mi napise il da preporuku drugog advokata koji je dobar.

lp
 
Član
koliko znam da odstetu imas pravo traziti u roku 2 godine od saobracajne nesrece. visina odstete zavisi od zadobijenih povreda, a isto tako zavisi od toga koliko si se oporavio od saobracajke. advokata uzmi, oni uzimaju postotak od odstete koju dobijes. probaj da se dogovoris putem vansudskog poravnjavanja stete, jer su sudski troskovi veliki, i cuvaj sve nalaze i slike preloma jer ce ti trebati ako se ne dogovorite vansudskim poravnjavanjem, a inace osiguranje ponudi skoro duplo manje nego sto mozes dobiti na sudu. eto, nadam se da sam pomogao ;)
 
Član
tuning89 je napisao(la):
koliko znam da odstetu imas pravo traziti u roku 2 godine od saobracajne nesrece. visina odstete zavisi od zadobijenih povreda, a isto tako zavisi od toga koliko si se oporavio od saobracajke. advokata uzmi, oni uzimaju postotak od odstete koju dobijes. probaj da se dogovoris putem vansudskog poravnjavanja stete, jer su sudski troskovi veliki, i cuvaj sve nalaze i slike preloma jer ce ti trebati ako se ne dogovorite vansudskim poravnjavanjem, a inace osiguranje ponudi skoro duplo manje nego sto mozes dobiti na sudu. eto, nadam se da sam pomogao ;)

To znam da nude duplo manju cifru isto kao i za odstetu automobila....vecina s kim sam pricao me savjetuje da se nista ne dogovaram s njima neg da idem na sud...zato bi volio da mi neko iz prve ruke kaze kako je i sta uradio :)
 
Član
evo, ja sam prvo isao na vjestacenje , platio 400KM pregled doktora, , zatim, mi je osiguranje ponudilo odstetu, posto je bila mala sa obzirom na moje povrede, advokat je podnio zalbu, oni su mi ponovo ponudili malo vise , ja nisam prisatao. Advokat mi je rekao da idem na sud. Na sudu su mi ponovo trazili vjestacenje, jer osiguranje nije priznalo ovo prvo vjestacenje, i to sam ja platio isto 400KM. na sudu sam ja dobio, ali dok sam sve to platio i jos nalaze koje su mi ti doktori trazili da uradim zbog vjestacenja i sudske troskove ostalo mi je malo vise nego sto su oni nudili. najbitnije ti je naci iskusnog advokata koji zna koliko odprilike mozes dobiti, a i ovi doktori, vjestaci znaju najbolje koliko mozes dobiti cim te pregledaju.
 
Član
MeBeSad je napisao(la):
Pozz prije mozda 2 mjeseca imao sam udes i isao sam u osiguranje na procjenu stete auta i to zavrsio i lik koji radi mi je rekao za moju odstetu da kad zavrsim s lijecenjem da se javim njemu..zavrsio sma lijecenje kod ortopeda poceo sam fizikalne terapije. Zanima me jel moram nesta ranije prijaviti u osiguranje il dok sve zavrsim? druga stvar treba mi preporuka advokata koji se bavi tim da mi to sve zavrsi, dobio sam preporuku za nekog Gorana, Dragana nesta tako nalazi se kod zoo centra negdje prema vracama, ako zna neko o kome se radi da mi napise il da preporuku drugog advokata koji je dobar.

lp

To ti je Dragan Đević radi za advokatsku kancelariju Avdagić-Karić Ajla

Avdagić - Karić Ajla
Zagrebačka broj 73
Tel/fax 713-441,tel.713-440 i 713-442

Gospodin Đević ti je nekadašnji direktor BH osiguranja (Triglav), on ti je "skoro pa napisao BiH uslove kaska i naplate šteta po AO" i radi kao stručni saradnik u ovoj kancelariji Avdagić-Karić Ajla, to ti je Tito u naplatama i moja iskrena preporuka, sa njim ti je i najkorektnija provizija od svih advokata i općenito najbolji čovjek za saradnju, fascinira te pričom i pristupom, ukratko pravi gospodin i nemoj dalje gledati jer nema bolje u Sarajevu.

Imao sam negdje i njegov broj mobitela, ali pojma nemam gdje mi je sad...
 
Član
selva je napisao(la):
MeBeSad je napisao(la):
Pozz prije mozda 2 mjeseca imao sam udes i isao sam u osiguranje na procjenu stete auta i to zavrsio i lik koji radi mi je rekao za moju odstetu da kad zavrsim s lijecenjem da se javim njemu..zavrsio sma lijecenje kod ortopeda poceo sam fizikalne terapije. Zanima me jel moram nesta ranije prijaviti u osiguranje il dok sve zavrsim? druga stvar treba mi preporuka advokata koji se bavi tim da mi to sve zavrsi, dobio sam preporuku za nekog Gorana, Dragana nesta tako nalazi se kod zoo centra negdje prema vracama, ako zna neko o kome se radi da mi napise il da preporuku drugog advokata koji je dobar.

lp

To ti je Dragan Đević radi za advokatsku kancelariju Avdagić-Karić Ajla

Avdagić - Karić Ajla
Zagrebačka broj 73
Tel/fax 713-441,tel.713-440 i 713-442

Gospodin Đević ti je nekadašnji direktor BH osiguranja (Triglav), on ti je "skoro pa napisao BiH uslove kaska i naplate šteta po AO" i radi kao stručni saradnik u ovoj kancelariji Avdagić-Karić Ajla, to ti je Tito u naplatama i moja iskrena preporuka, sa njim ti je i najkorektnija provizija od svih advokata i općenito najbolji čovjek za saradnju, fascinira te pričom i pristupom, ukratko pravi gospodin i nemoj dalje gledati jer nema bolje u Sarajevu.

Imao sam negdje i njegov broj mobitela, ali pojma nemam gdje mi je sad...


To je taj drug 100%, reko mi je ovaj lik sto je pravio auto da nema boljeg u bih za ove stvari. Znam gdje je Avdagić - Karić Ajla stajao sam ispred al me nije najbolje izgleda uputio ovaj lik :) Hvala drug puno
 
Top