Preporucite igricu :D

Preporucite igricu :D

Član
mass effect 3 nak nak isto ko i dvica
assassins creed revelations dobar ko i svi djelovi
Jel igra ko World Of Tanks? onlajn tenkovi i to simulacija nije arkada pa i treba malo skilla

Sent from my GT-S5670 using Tapatalk
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
sema911 je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
mahe007 je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Igrali ko live for speed?

;)

Gdje vozis, koji server? Meni dosadno bilo pa instalirao ponovo, da malo kruzim:lol:


ako budete vozili ja sam demo il znate nesto pa moze se s2 vozikat

Ma i kod mene je demo, vozikam se sa formulom, zaje*avam posten narod po serverima:lol:
hahah kada budes igrao ono nas javi nekako il evo ti mobac 061303314 ja sam opsjednut ovom igrom dugo se zajebavao na ono serbian helldrivers vadio zivcee
 
sema911 je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
sema911 je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
mahe007 je napisao(la):

Gdje vozis, koji server? Meni dosadno bilo pa instalirao ponovo, da malo kruzim:lol:


ako budete vozili ja sam demo il znate nesto pa moze se s2 vozikat

Ma i kod mene je demo, vozikam se sa formulom, zaje*avam posten narod po serverima:lol:
hahah kada budes igrao ono nas javi nekako il evo ti mobac 061303314 ja sam opsjednut ovom igrom dugo se zajebavao na ono serbian helldrivers vadio zivcee

Ma ako bude jos ko zainteresovan, napravicemo server postaviti sifru, i udri krugove, zanimljivije je kad je vise :)
 
Scania Truck Driving Simulator

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1CAAtBgNcOI[/video]

http://download.scaniadrivergame.com/scania_tds.exe

AZMFX-32YQK-56TAD-EUA9R-Z31Z0

Zanimljiva igrica za one koji vole kamione, nije klasicni prevoz prikolica od tacke A do tacke B, nego manervisanje kamionom, po poligonu, pa opasni prevozi, iznenadne reakcije..... cisto da se malo ubije dosada;)
Inace grafika, po meni dobra, i ova igrica samo najavljulje Euro Truck Simulator 2 koji bi trebao uskoro da izadje;)
 
mahe007 je napisao(la):
kakva treba konfiguracija za ovaj simulator

Scania Truck Driving Simulator Minimum System Requirements:

OS: Windows XP/Vista/7
CPU: Dual core CPU 2.4 Ghz
RAM: 2 GB system memory
Video: Dedicated graphics card with 256 MB memory (GeForce 7600 GT-class equivalent or better)
Sound: DirectX 9 compatible sound card
HDD: 1.5 GB of free hard drive space
DVD ROM drive
DirectX 9.0

Scania Truck Driving Simulator Recommended System Requirements:

OS: Windows XP/Vista/7
CPU: Dual core CPU 3.0 GHz
RAM: 4 GB system memory
Video: Dedicated graphics card with 1024 MB memory (GeForce GTS 450-class equivalent or better)
HDD: 1.5 GB of free hard drive space
;)
 
Top