Preminuo Adis Junozovic

Preminuo Adis Junozovic

boris se, patis se, bolujes, kroz pakao prolazis..i na kraju umres. hebem ti zivot :icon_sad: :icon_sad:
RIP
 
Član
Ljudi, evo danas pricam sa mnogima i ostao sam u nevjerici. Zar je moguce u ovom j*enom vijeku da prezivis???!!! Nadam se da nije istina za ovo da je papirologija uzela mladi zivot! Citav dan pratim temu i dalje ne vjerujem.
R.I.P. Adis.:icon_sad:
 
Član
Unstoppble je napisao(la):
RAHMET MU DUSI I DA DRAGI ALLAH DŽ.Š. PODARI LIJEPI DENET I DENETSKE LJEPOTE A NJEGOVOJ PORODICI NEK OLAKSA OVE DANE!!!!

:icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Član
Zalosno jos pod kakvim okolnostima ode jos jedan mlad zivot zbog pojedinaca :icon_sad::icon_mad:
 
Član
_vwfan_ je napisao(la):
Ljudi evo sad sam cuo da je sve bilo spremno pare, donator, srce, medjutim zakazali su nasi "strucnjaci" s nekakvom papirologijom ccc

papirologija je bila ustvari Viza na koju se bilo cekalo , sram ih bilo
 
Član
koki+ je napisao(la):
_vwfan_ je napisao(la):
Ljudi evo sad sam cuo da je sve bilo spremno pare, donator, srce, medjutim zakazali su nasi "strucnjaci" s nekakvom papirologijom ccc

papirologija je bila ustvari Viza na koju se bilo cekalo , sram ih bilo

stvarno ih sram bilo kod tako hitnog slucaja oni su zafrkali
 

DLS

Početnik
rahmet mu dusi

a nasa govna u vladi i ostalim ustanovama ,j*li mater svoju sve ih traba pobit.. jadan ovj narod sto zivi u ovoj bijednoj bosni ,,jos malo ni na karti nas nece bit .. ctctc :icon_sad::icon_sad: .
 
Top