Premijera Audija RS5 28. novembra!!!!!!

Premijera Audija RS5 28. novembra!!!!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
22125-audi%20rs5%201.jpg




Po poslednjim informacijama, Audi će 28. novembra ove godine konačno predstaviti dugo očekivani sportski kupe RS5, odnosno najsnažniji model u A5 porodici.

Mesto promocije će biti tradicionalni Salon tjunera u nemačkom Esenu, koji se ove godine inače održava od 28. novembra do 6. decembra.

RS5 će pokretati 4,2 litarski FSI V8 motor sa 450KS, čija će se snaga preko sedmostepene S-tronic transmisije prenositi na sva četiri točka.

To će biti dovoljno za ubrzanje do stotke za oko 4,5 sekunde i elektronski ograničenu najveću brzinu od 250 km/h (po nekim izvorima 280 km/h).

Naravno, sem potentnijim motorom, RS5 će raspolagati i agresivnijim i moćnijim izgledom, točkovima od 19 inča, modifikovanim ogibljenjem, jačim kočnicama i sportskim enterijerom.
 
Član
duleprof je napisao(la):
22125-audi%20rs5%201.jpg




Po poslednjim informacijama, Audi će 28. novembra ove godine konačno predstaviti dugo očekivani sportski kupe RS5, odnosno najsnažniji model u A5 porodici.

Mesto promocije će biti tradicionalni Salon tjunera u nemačkom Esenu, koji se ove godine inače održava od 28. novembra do 6. decembra.

RS5 će pokretati 4,2 litarski FSI V8 motor sa 450KS, čija će se snaga preko sedmostepene S-tronic transmisije prenositi na sva četiri točka.

To će biti dovoljno za ubrzanje do stotke za oko 4,5 sekunde i elektronski ograničenu najveću brzinu od 250 km/h (po nekim izvorima 280 km/h).

Naravno, sem potentnijim motorom, RS5 će raspolagati i agresivnijim i moćnijim izgledom, točkovima od 19 inča, modifikovanim ogibljenjem, jačim kočnicama i sportskim enterijerom.

Ja ga juce vidio na semaforu, zao mi sto ga nisam slikao, auto drama. Sad ako ce promocija biti 28.11. ne kontam odkud ovaj na semaforu...
 
Član
Kimi_Bxl je napisao(la):
duleprof je napisao(la):
22125-audi%20rs5%201.jpg




Po poslednjim informacijama, Audi će 28. novembra ove godine konačno predstaviti dugo očekivani sportski kupe RS5, odnosno najsnažniji model u A5 porodici.

Mesto promocije će biti tradicionalni Salon tjunera u nemačkom Esenu, koji se ove godine inače održava od 28. novembra do 6. decembra.

RS5 će pokretati 4,2 litarski FSI V8 motor sa 450KS, čija će se snaga preko sedmostepene S-tronic transmisije prenositi na sva četiri točka.

To će biti dovoljno za ubrzanje do stotke za oko 4,5 sekunde i elektronski ograničenu najveću brzinu od 250 km/h (po nekim izvorima 280 km/h).

Naravno, sem potentnijim motorom, RS5 će raspolagati i agresivnijim i moćnijim izgledom, točkovima od 19 inča, modifikovanim ogibljenjem, jačim kočnicama i sportskim enterijerom.

Ja ga juce vidio na semaforu, zao mi sto ga nisam slikao, auto drama. Sad ako ce promocija biti 28.11. ne kontam odkud ovaj na semaforu...

jel ti dobro?
 
Član
auuu mogo bi se pazarit ovaj branik al bez ove srednje sacaste mrezice nego s5 mreza auuu bio bi ljut :) i umjesto s5 stavim quatro gmbh :)
 
Kimi_Bxl je napisao(la):
Ja ga juce vidio na semaforu, zao mi sto ga nisam slikao, auto drama. Sad ako ce promocija biti 28.11. ne kontam odkud ovaj na semaforu...

ccc pa ljudi ne znaju ni razlikovat A, S i RS :icon_mad:

:icon_exclaim: auto je extra, savim očekivano nešto slično :icon_smile:
 
djavolica je napisao(la):
Kimi_Bxl je napisao(la):
Ja ga juce vidio na semaforu, zao mi sto ga nisam slikao, auto drama. Sad ako ce promocija biti 28.11. ne kontam odkud ovaj na semaforu...

ccc pa ljudi ne znaju ni razlikovat A, S i RS :icon_mad:

:icon_exclaim: auto je extra, savim očekivano nešto slično :icon_smile:
ovaj momak je cini mi se iz belgije, tako da je moguce da je vidio RS5(jer oni ih nekad provozaju po gradovima europe, ponajvise u barceloni se mogu vidjeti auta koja tek trebaju dozivjeti premijeru), ili mozda ne raspoznaje S5 od RS5...
 
Pike_gti je napisao(la):
olensoner je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
auuu mogo bi se pazarit ovaj branik al bez ove srednje sacaste mrezice nego s5 mreza auuu bio bi ljut :) i umjesto s5 stavim quatro gmbh :)

sta jel ti vozis S5?
ja napisah umjesto s5 stavit quatro il s-line... da vozim s5 sigurno nebi skido oznake...

pitam cisto informativno, jer znam o kakvoj se zvjerki radi, ima moj haver S5, brutalan je:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top