Prelazak granice - POMOC!!!!

Prelazak granice - POMOC!!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Imam na autu naprslinu na sajbi, a moracu u januaru za Dubrovnik..zna li neko kakvi su kriteriji na prelazu, pleksi mi je u haubi, hoce li mi praviti probleme na prelazu granice?
 
Član
Sve zavisi, drug, na kakvog lika naidjes na prelazu. Moze te maltretirati zbog toga i vratiti te, a mozes proci bez da te i opomene...
 
ako ima linija mogu te vratit zato ti je bolje trazi neko drugo rijesenje jer sad nema guzve pa imaju vremena da se peglaju stobom a moras dva puta prec granicu ili ic preko trebinja a tamo jos vise peglaju
 
Super Moderator
ma ako zateknes kad nije guzva moze se proc i ako bude srao das mu na kafu ono isto ko policajcu jer pusi to i kod njih... kazes da ti je sad putem pukla :p
 
DRUZE NAJ SIGURNIJE DA ZAMIJENIS TU SAJBU,JER CUO SAM OD PRIJATELJA DOSTA LOSIH ISKUSTAVA S TAKVIM SLUCAJEVIMA,A STO SE TICE HAUBE NEBI TREBALO DA PRAVI PROBLEME
 
Član
kod mene komsiji isto tako puknuta sajba i on zalijepio neku naljepnicu preko i nista se ne vidi. sad sve zavisi gdje i kako ti je pukla sajba
 
po pravilu nesmijes preci..al kao sto kazu gore..zavisi na koga naletis..ima njih svaki..s kojima mozes lahko,a jedni bi ti od dosade cjelo auto pregledali..zato ako nisi blizo granice,radje promjeni i kreni..a ako si blizo i islpati se onda kreni pa ces vidjeti da li ce te pustati..
al opet to se sve dogovori sa lijepim rjecima i km-ovima..:lol::lol:
 
to da se na granici uzimaju km ovi je čisti vic nije to obična radarska kontrola ili slično to je mjesto sa dosta ljudi i video nadzora i sad da tebu tu neko uzme 10 ili 20 km nemoguće ja koliko znam da se nemože al kao što kažu ovisi tko ti se potrebi ima likova do likova nekad peglaju nekad ne bolje ne rizikovat nego da te vrate bezveze
 
Član
kako ja znam npr da je granicna policija uzimala i redovno uzme "pokoji" paketic iz kamiona npr lijanovica, pa se najedu suhog mesa, parizera i ostalih djidja. isto tako i sa sokovima. koju gajbicu sebi i vozi misko...

provjerena informejsn :lol:
 
Član
najbolje bi ti bilo ako vec odlucis da ides podjes navecer da se manje primjeti ta naprslina i ako te uhvate i kazu da nemozes proc jer je auto tehnicki neispravno budi ljubazan i zamoli da te puste i reci im da ces u najkracem mogucem roku zamijenit sajbu tako ja vec dvije god idem na more s napuknutom sajbom a sto se tice davanja mita policiji nemoj ni slucajno jos ce se vise naljutit i neznaci njima nista tih 10-20 km
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top