Prelaz preko granice

Prelaz preko granice

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Interesuje me da li je neko nedavno isao preko granice u SCG a da je imao neplacenih kazni iz novog zakona, znaci da su mu upisane uz maticni broj, i gledaju li to, ima li nekih problema i slicno..
 
edo_16v je napisao(la):
Interesuje me da li je neko nedavno isao preko granice u SCG a da je imao neplacenih kazni iz novog zakona, znaci da su mu upisane uz maticni broj, i gledaju li to, ima li nekih problema i slicno..

Granicna policija BiH ne dobiva od drugih nadleznih organa podatke o neplacenim kaznama, tako da ti nitko na osnovu toga ne moze zabraniti slobudu kretanja i izlazak iz drzave osim Nadleznih sudova u BiH, ali koji to nikada nece uraditi za neplacenu kaznu na osnovu nekog prekrsaja
 
Član
edo_16v je napisao(la):
Interesuje me da li je neko nedavno isao preko granice u SCG a da je imao neplacenih kazni iz novog zakona, znaci da su mu upisane uz maticni broj, i gledaju li to, ima li nekih problema i slicno..
nema sad zasad sto se tice prelaza granice...a mislim da i nece biti...ja sam neki dan prelazio u Bratuncu isao za Cacak i nisam imao problema a imam dvije kazne.....problem ce biti kad budes htio da registrujes auto,pasos novi,itd......
 
Care nemas problema sto se tice kerova koliko god da imas kazni vamo ti ne vaze takodje vamo te ne mogu ni pisati za kazne ako su sitne puste te ako ne moras odmah platit ja sam u Begeu i nemam problema.Peace
 
Član
mene interesuje , ako je auto registrovano na nekog drugog mamu ili tatu a ja oni nisu sa mnom u auto mogu li preci granicu jel to problem?
 
Član
Micky je napisao(la):
mene interesuje , ako je auto registrovano na nekog drugog mamu ili tatu a ja oni nisu sa mnom u auto mogu li preci granicu jel to problem?

ma mozes jarane ako ti je na roditelje, nije bitno jel mati ili otac bitno je da je prezime isto i nema problema.Neki dan isao u Hrvatsku,isto tako u Srbiju niko me nije zezao a auto mi je na starom...
 
Član
meni je 5-6 ljudi reklo da moram imati medjunarodnu punomoc i tako da sam uvijek isao sa njom u CG
 
Član
edo_16v je napisao(la):
Nemozes.. Treba ti medjunarodna punomoc, mozes je izvaditi u bihamk-u 25km

hvala ipak cu ja izvaditi ne zelim razmisljati hoce li me peglati zbog toga ili vratiti sa granice
 
Član
ja sam prosli vikend presao doljane bez saobracajne
auto mi se registruje
imam nekih neplacenih kazni pa nisam jos dobio saobracajnu
ali imao sam novu polisu i zelini karton
trazio mi samo vozacku i zeleni karton :)

imao sam srece :D:D:D
 
Član
Al_Galone je napisao(la):
ja sam prosli vikend presao doljane bez saobracajne
auto mi se registruje
imam nekih neplacenih kazni pa nisam jos dobio saobracajnu
ali imao sam novu polisu i zelini karton
trazio mi samo vozacku i zeleni karton :)

imao sam srece :D:D:D

Al' to se desava kada u pola 1 ides na more iz kafane :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top