Prekoračenje brzine šta sad?

Prekoračenje brzine šta sad?

Ceka da mu stigne. Jer cim ga je slikalo vratili smo se da vidimo je l njega slikalo i ako jeste kakva je kazna.

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
 
Aha, nije mi samo još jedno jasno, mogu li ja otići i reći da sam ja vozio auto u tom trenutku i da riješim sve, koliko znam da ne može tako, nego da mora onaj čije je auto otići i reći ko je vozio, on ili neko drugi ?
 
Član
Aha, nije mi samo još jedno jasno, mogu li ja otići i reći da sam ja vozio auto u tom trenutku i da riješim sve, koliko znam da ne može tako, nego da mora onaj čije je auto otići i reći ko je vozio, on ili neko drugi ?
Doce obavijest onom na kome se vodi auto da prijavi ko je vozio tad i tad prije nego sto posalju prekrsajni nalog.
 
Član
Zavisi sve kako kad, ali rijetko tako brzo, pretezno minimalno mjesec ili dva od slikanja.
 
Član
Mene je slikao 3. Ovog mjeseca.nisam isao puno brze ali nije dosao.a sto se brzine tice neki dan su me zaustavili.isao sam 94 na ogranicenju 50.Mjesec zabrane i 100KM kazne.nikakve bodove nisu pomenuli.Kad ti dodje plati u roku 8 dana i placas pola kazne
 
Mene je slikao 3. Ovog mjeseca.nisam isao puno brze ali nije dosao.a sto se brzine tice neki dan su me zaustavili.isao sam 94 na ogranicenju 50.Mjesec zabrane i 100KM kazne.nikakve bodove nisu pomenuli.Kad ti dodje plati u roku 8 dana i placas pola kazne
Hvala drug na odgovoru, a kako to kad ti uzmu vozačku, nakon mjesec dana odeš samo i pokupiš je ili treba ispunjavati kakve formulare, uplatnice... ?
 
Član
Ja sam odmah dobio prekrsajni nalog i platio 50KM.a za vozacku ce doci poslije da odnesem.A tebe je slikao radar.sigurno ce ti doci ko je vozio pa kad to ispunis doci ce kazna.tad trebas platiti u roku 8 dana da bi bilo 50%.a za vozacku ce isto doci kad da predas
 
Mog brata je radar uhvatio na 105 km/h a ogranicenje 50 i dobio 400 KM kazne,2 mjeseca zabrane i ne znam koliko bodova.. rekli mu da he ispod 50 preko ogranicenja da bi kazna bila 100 KM i mjesec dana zabrane.
Valjda nisi preko 50 prekoracio

Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk
 
Ja sam odmah dobio prekrsajni nalog i platio 50KM.a za vozacku ce doci poslije da odnesem.A tebe je slikao radar.sigurno ce ti doci ko je vozio pa kad to ispunis doci ce kazna.tad trebas platiti u roku 8 dana da bi bilo 50%.a za vozacku ce isto doci kad da predas
Mog brata je radar uhvatio na 105 km/h a ogranicenje 50 i dobio 400 KM kazne,2 mjeseca zabrane i ne znam koliko bodova.. rekli mu da he ispod 50 preko ogranicenja da bi kazna bila 100 KM i mjesec dana zabrane.
Valjda nisi preko 50 prekoracio

Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk
Ništa, mogu moliti boga da je bilo ispod 50, a čisto sumnjam, hvala ti na odgovoru.
 
Super Moderator
Pa cekaj ti iz bihaca, a vraco se iz bihaca?

A sto se tice normalnih drzava, mozda jest 40 gdje je skola, al sigurno do odredjenog perioda. Kakva skola u pola 12 navece? U normalnim drzavama se na sve misli, a ne ko kod nas
 
Pa cekaj ti iz bihaca, a vraco se iz bihaca?

A sto se tice normalnih drzava, mozda jest 40 gdje je skola, al sigurno do odredjenog perioda. Kakva skola u pola 12 navece? U normalnim drzavama se na sve misli, a ne ko kod nas
Duga priča...
Radar bude na ovom crvenom krugu, ravna cesta, a kasni sati, nigdje žive duše na cesti, ko bi reko da tu ima radar, neko jače auto i komotno 200 možeš razviti tom dionicom puta...
XhRtboo.jpg
 
Top