preklopni branik za parking

preklopni branik za parking

pozdrav ekipa,
jest da nije tema za ovaj forum, ali vezana je nekako za auta i vjerujem da su mnogi imali problema sa ovim pa bi mi mogao neko pomoci.
zna li neko gdje bi mogao kupiti ove branike?

images
 
Član
lemi2903 je napisao(la):
Daj sliku, dobrom bravaru, i napravice ti za 1h posla, a mislim da ces i jeftinije proci.

Tačno.. u biti samo mora imat preklopku u koju možeš stavit katanac da blokira spuštanje "stubića" i postolje koje ćeš prčvrstit za asfalt.. jako jednostavno za napravit
 
Član
Negdje sam procitao da parking prepreka ima u Peny plusu. e sad nisam siguran da li je rijec bas o ovakvim preprekama/
 
Član
Ja sam ovo na piku gledao nekad, kad sam razmisljao da nabavim istu stvar. 60-ak KM bilo koliko se sjecam
 
emir_89 je napisao(la):
nadam se samo da neces kakvu kaznu popusiti zbog ovoga :D

ma to hocu pred garazu da stavim, pa mi rece policajac da nece biti problema sa kaznama. pobudalit cu, koliko mi se parkiraju pred garazu.

a hvala vam ;)
 
Član
Death_beat je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
nadam se samo da neces kakvu kaznu popusiti zbog ovoga :D

ma to hocu pred garazu da stavim, pa mi rece policajac da nece biti problema sa kaznama. pobudalit cu, koliko mi se parkiraju pred garazu.

a hvala vam ;)

aha, to je vec druga stvar. nego sam mislio da nije ko sto neki postavljaju gajbe, kamenje i sl. da cuvaju sebi javno parking mjesto. pa reko da ne bude skuplja pita nego tepsija ;)
 
Član
emir_89 je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
nadam se samo da neces kakvu kaznu popusiti zbog ovoga :D

ma to hocu pred garazu da stavim, pa mi rece policajac da nece biti problema sa kaznama. pobudalit cu, koliko mi se parkiraju pred garazu.

a hvala vam ;)

aha, to je vec druga stvar. nego sam mislio da nije ko sto neki postavljaju gajbe, kamenje i sl. da cuvaju sebi javno parking mjesto. pa reko da ne bude skuplja pita nego tepsija ;)

I opet ti nemoze kaznu napisati na licu mjesta mora te opomenuti i zahtijevati da se to ukloni ako ne onda ide kazna sudiji za prekrsaje.
 
Top