Prekidaci Vw Golf II (osvjetljenje)

Prekidaci Vw Golf II (osvjetljenje)

Član
Pozzz drustvo, ovako zelio bih da promjenim boju prekidaca tj. osvijetljenja, medjutim kada sam skinuo jedan od prekidaca i osvijetlio ga bijelom diodom davao je zelenkastu nijansu dali se moze odraditi da bude bas bijelo tj. u boji diode ??
 
Član
IvkoG2 je napisao(la):
Pozzz drustvo, ovako zelio bih da promjenim boju prekidaca tj. osvijetljenja, medjutim kada sam skinuo jedan od prekidaca i osvijetlio ga bijelom diodom davao je zelenkastu nijansu dali se moze odraditi da bude bas bijelo tj. u boji diode ??

skini onu folijcu sto imas na poklopcu prekidaca... do nje je...
na nekom prekidacima je to ona plastikica koja svjetlost dovodi od sijalice do onog gore sto svijetli...
sve to povadi..
 
Član
Nisam rastavljao, uzeo sam nekakav stari prekidac na otpadu da to prvo pokusam uraditi, ima li negdje slikovito objasnjeno ??
 
Član
IvkoG2 je napisao(la):
Nisam rastavljao, uzeo sam nekakav stari prekidac na otpadu da to prvo pokusam uraditi, ima li negdje slikovito objasnjeno ??

ja sam sebi isto to radio i ispalo je extra
samo i ja nisam nikad rastavljo prekidac,al i nije neki problem,polako samo,i kad rastavis vidices ima zelena plastikika i nju izvadis i extra svijetli
 
Član
Kod mene je taj prekidac (originalni) riknuo i kad sam kupio novi i ugradio (vjerovatno neki od zamjenskih) sada svijetli bijelo. Drugo sto mi se ne dopada je sto vise ne svijetli lijeva odnosno desna pozicija kad se ostavi rucica migavaca u polozaju lijevo ili desno nego sijaju obje pozicije kud god pomjerio rucicu ( osim neutral).
 
Član
Kad hoces da skidas onaj prekidac ono sto pritisces da upalis zavucu sarafciger podigni malo plastiku da ti se izvice malo cjevcica koja drzi taj prekidac i ona kljesta i izvuci je. Kad to rastavis vdiejces zelena plocica nju skines i ima da ti svjetli bijelo. Postavit cu slike, pa cu editovat post.:icon_biggrin:
 
Top