Prekidac el. podizaca

Prekidac el. podizaca

Član
Izvinite ak sam fulio podforum neka nadlezni pomjere moju temu..

Radi se o sljedecem. Kad sam kupio Golf2 1.6 GTD 1986god u njemu su bili ugrađeni električni podizači stakala. Ali nedavno mi se pokvario jedan prekidač obišao sam puno otpada i radnji nisam ga mogao naci puno bi mi pomoglo kad bi znao od kog je auta ovaj prekidač. Slike su ispod malo su u lošem kvalitetu al jasno vidljive ;)

P180811_1958_01.jpg

P180811_1959.jpg


Hvala unaprijed !
 
puuu neznam ni sam drug to ti je rijedkost jer treba bas uganjat taj prekidac s takvim dzekom ipak puno srece
u pronalazenju ;)
 
Član
znam sigurno da je od ibize isti, imam ja dva ovdje na otpadu
ja sam sebi ubacio od novije ibize, jer je i mene zezao jedan prekidac, isti je kao kod mene na Polu, nije isti dzek, ali koga briga, brifer i spoji se sve kako treba

Polo 6N, ibiza do 2000, caddy, svi imaju takve prekidace, svaki odradjuje istu funkciju, tako da se moze spojit, nema veze sto nije dzek isti;)
 
Član
funky je napisao(la):
imas kupiti nov u autodijelovima, 7km kosta....

onda ovi moji autodijelovi u okolini Kalesije su čista 0 hvala

adams je napisao(la):
ovakav na vw cady '97 i jos neki... iz vw grupacije..

aha potražit ću na otpadima .. hvala

GreenDevil je napisao(la):
imas kupit tih prekidaca novih u auto dijelovima, isti su kod VW Polo, Caddy , Seat Cordoba ,Ibiza....

hvala drug puno

ArminM je napisao(la):
znam sigurno da je od ibize isti, imam ja dva ovdje na otpadu
ja sam sebi ubacio od novije ibize, jer je i mene zezao jedan prekidac, isti je kao kod mene na Polu, nije isti dzek, ali koga briga, brifer i spoji se sve kako treba


Polo 6N, ibiza do 2000, caddy, svi imaju takve prekidace, svaki odradjuje istu funkciju, tako da se moze spojit, nema veze sto nije dzek isti;)

a gdje se nalazi taj tvoj otpad i dolazis li na street race u Zivinice u nedjelju slučajno ??
 
Član
ako bude rejs doci cu, ali od toga nema nista siguran sam, mislim nigdje nema zvanicne potvrde, ko je organizator toga uopste
ukoliko slucajno bude race donijet cu ti ja prekidac, skinut cu ja sa ibize;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
ako bude rejs doci cu, ali od toga nema nista siguran sam, mislim nigdje nema zvanicne potvrde, ko je organizator toga uopste
ukoliko slucajno bude race donijet cu ti ja prekidac, skinut cu ja sa ibize;)

jbg ja ocekujem da bude ovo je prvi put ako se nevaram a pisao sam i romanu jurišiću on kaže da će doći sigurno kao da se osveti onima za prošlu godinu što su ga prozivali ao kukavicu .. Koja bi bila cijena tog prekidača :icon_confused:
 
Član
ArminM je napisao(la):
mislim da od trke nema nista, ali eto ako bude trka donosim ti dzaba prekidac;)

bit će bit će ahaha ima da im ja budem organizator xD al dugo je do nedjelje na facebooku raja već počela objavljivat event da iskupi narod samo nam još racersi trebaju xD
 
Top