Prejako ozvucenje

Prejako ozvucenje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
GaRGa je napisao(la):
Zbog snijega
http://www.youtube.com/watch?v=_xsfAWQb8HE

Upravo tako , kao sto je kolega rekao zbog snijega i ima jos mnostvo prednosti
npr. kad operes auto uopste ne moras da ga susis vec samo pustis BASS i kapljice
nestaju . . . ponekad se moze koristit za masazu ledza u autu ako to fabricki sjediste nemaju . . . imas mnogo prednosti s jakom muzikom. ..
 
AnDel je napisao(la):
ili ako ne cujes dobro ko kod mene djed, njemu to dodje sasvim normalno :icon_biggrin:

:lol::lol::lol::lol: Ćuti ćuti al' kad provalii :lol::lol::lol::lol::lol::lol: :smajli10::smajli10: Pozdravi djeda :icon_biggrin:


To ti je isto kao da si pitao čemu veće feluge kad to nije dobro baš za trapove,kad se potrošnja povećava,kad auto ima slabije ubrzanje itd :icon_biggrin: Ili čemu uopšte tuning kad za to treba para i sl ,nekom je to užitak raditi i uživa u tome :icon_biggrin:
 
Član
pa mozda sto neko voli to - sta mislis da li je slucajno to problem hmmm

zamisli sada kako bi tebi pitanje zvucalo kad bi ja sada postavio : zasto toliko ljudi ulazu skupe i velike felge i postavljaju ih na auto ili spustaju ili nabrijavaju motore
 
koki+ je napisao(la):
pa mozda sto neko voli to - sta mislis da li je slucajno to problem hmmm

zamisli sada kako bi tebi pitanje zvucalo kad bi ja sada postavio : zasto toliko ljudi ulazu skupe i velike felge i postavljaju ih na auto ili spustaju ili nabrijavaju motore

Dobro svatio sam

Brisi temu ili zakljucaj.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top