Predstavljanje

Predstavljanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sta ima jarani, zovem se Senad i zivim u srebreniku. Imam jedan problem nemam svog vlastitog vozila a kako znam za sebe volim automobile i furam se na tuning pa tako i dan danas.Inace obozavan Hondu i uopsteno i druge japance a vozam ocevog VW kombija T3 pa i VW mi lezi na srcu, a inace imam zelju napucat kombija al nikako da oca nagovorim na to i ima jos nesto volim BENZIN dizela ne mogu smislit ako je u pitanju tuning to je moje licno misljenje o tuningu tj. ako vec nesto furas sto se tuninga tice onda vozi BENZINCA.Tako da pokusavam nagovorit oca na to da napucam kombija al ono po PS, ubacit kakav 2.0 benzin sa oko 130 do 150 KS, nazad ubacit seciju, stavit makar 16. felge i kvalitetno ga spustit, zatamnit sva stakla s crnom folijom i to onda sve u bijeloj boji sa mat crnim uskim karambolkama prednjom maskom bez znaka, angel eyes farovi itd. Ukinut bravu i znak na gepeku, lajsnu sa strane i stavit neke decentne pragove da to lici na nesto.
I ima jos nesto, lud sam za BASOM, trenutno imam pioneerov radio DEH-3200UB u njemu i Pyle pojacalo od 1400 W sa dva Pioneer ts-w307d4 wooferima i kondenzatorom od 1 farada. Al sve u svemu je pojacalo slabo tako da koristim neke druge slabije woofere dok kupim drugo pojacalo a pikiro sam Pyle od 4 ili 5 kW, PA DA TO KVALITETNO HLUPI. Et to od mene raja neznam samo jel problem sto nemam svog vlastitog vozila, znam da je seljakluk se registrovat na tuning stranicu a nemat svog vozila al jbg recesija UBI. Al bit ce bolje VALJDA u planu sam bilo sta kupit samo da mogu zivit svoj CEF pa nek bude sta bude. To je raja od mene_!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top