Predstavljanje

Predstavljanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Poz svim ljubiteljima golfa 2 ... !!!! Ja sam veliki fan ovog auta jednostavno obozavam golfa kao auto i pojavu . Mislim da sa malo truda i novca moze da se sredi i uradi ono sto nas budzet moze da podrzi u ovim vremeni svakako kriznim. Ja sam definitivno odlucio da ga ponovo sredim naravno kompletno i za svoju dusu. Zovem se Aleksandar i iz Bijeljine sam. Trebace mi jos par sitnica za auto pa ako ima ljudi koji su istomisljenici i koji se bave slicnim stvarima poput mene naka mi pisu.
Trebace mi par sitnica kao npr. pragovi orginalni od GTI, DUBOKI BRANICI U SERIJI ORGINALNI SA MAGLENKAMA..... ZA SADA TOLIKO ... VELIKI POZ..[/b][/color]
 
Član
HVALA jarani !!!!

Ako ko ima da proda branike prednje orginalne sa maglenkama duboke prednji i zadnji neka se javi !! I trazim plastiku pragova od GTI ALI ORGINALNU... TO mi nedostje .. poz za sve !!
 
Administrator
vidi samo pozdravlja ljubitelje golfa 2.... hajd nema veze... dobro dosao i ostani aktivan... predstavi nam golfa u garazi ;) pozdrav
 
Početnik
Aco Blue je napisao(la):
Trebace mi par sitnica kao npr. pragovi orginalni od GTI, DUBOKI BRANICI U SERIJI ORGINALNI SA MAGLENKAMA..... [/b][/color]

pozdrav i dobro nam dosao...
sretno u potrazi tih "sitnica" :cool:
 
Član
POZ za sve naravno ali posebno za ljubitelje golfa 2 . Moj omiljeni auto... ako neko ima digitalni sat od golfa neka javi cenu od gti-a
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top