Predstavljanje

Predstavljanje

Član
Zovem se Elmedin i tek sam se registrovao.Dugo več pratim forum mada sam se tek registrovao dosta dobrih savjeta.
Vozilo Honda civic 1.6 83 kw 1997 godina.Pišem iz Sarajeva i imam problem sa automobilom pa ko poznaje honde volio bih da mi pomogne
Hvala unaprijed i pozdrav svim članovima
 
Član
joj ne znam ali tako te stvari kreni logikom prvo da li temperetura stoji povecata ili se grije max
 
Član
10 ili 15 servisa sam obisao niko se nije zelio posvetiti ovom problemu, jer im je to navodno veliki posao pa sam na kraju odjavio auto i prodajem ga.majstori ne vole honde.ako znas ikoga pametnog a da nije preskup i da moze rijesiti ovo posalji mi na pm podatke o majstoru.bio bih ti mnogo zahvalan 12 godina sam je redovno odrzavao i dva puta radio veliki servis.puno sam ulozio u nju a samo me zovu za neku smijesnu cijenu.zao mi je honde,motor pali na prvu i tek 210000 na satu.
 
Član
auto se normano zagrije dode na radnu temperaturu i nakon sat vremena voznje ode u crveno max, jedino na autoputu se ne grije toliko.zamijenjen je i termostat i situacija se ne mijenja
 
Član
ako ima neko da kaze isksunij meni ovo lici na vodenu , ne znam kako se vodena pokrece je li preko zupcastog ili posebnog remena eto pogledaj da nije labav , dalje kada se pregrijava da li je vruce crijevo prije termostata , koje ti je marke termostat meni su 3x put dosla losa neko francusko sranje poslje uzeo neki njemacki skuplji radi evo 2 godine ,
 
Član
da li gubis rashladnu tecnost i jos nesto ako se grijao na maks vjerovatno ces morati raditi glavu a 99% dihtung glave promjenit jer to je potrosna roba znam jer sam se opeko preventivno iako je sve okej
 
Član
na 150000 kilometara je izmjenjeno svo remenje i vodena pumpa i naravno zupčasti sa natezačem ne zanm paša ne mogu biti pametan zadnji auto strucnjak je dao neko objasnjenje u vezi vodene pumpe da cim se crijeva zagrijavaju da i voda kruzi te da radi vodena pumpa ne znam.samo bih volio naci normalnog majstora da znam sta je.kad upalim auto svi remenovi se pokrecu.ako znas strucnjaka posalji na pm broj i ime
 
Top