predstavljanje, GTi mk2

predstavljanje, GTi mk2

Član
Zovem se Mensur, dolazim iz Zepca, malo blize Maglaju, al et, tu je to :D
Evo da i ja predstavim svoju vozilicu.
Moje auto je VW Golf II GTi.
Znaci:
.GTi 1.8 einspritz
.82kw oko 115ks
.87 godiste
.206xxx presao i tacan mu je sat.
.ima onaj mali kompijutercic, board, kako se vec zove, pokazuje dosta toga na sebi.

Vlasnik je moj djed vec duzi niz godina, ali ga ja vozim evo skoro 3 godine.
On mu je drugi vlasnik, znaci ja cu mu biti treci, ako ne ujebem nesto :D
Redovno odrzavan, garaziran, malo vozen, skoro pa sve na njemu je orginalno.
Sredjujem ga i pipkam stalno oko njega i imam planove ga malo dotjerat po svom nekom ukusu, mada je i sad jako dobar i ocuvan automobil.

Nisam puno do sad u njeg ulagao sto se tice izgleda ali evo nesto malo sam izmijenio:

Svijetla u farovima, ubacio plave one svijecice/zarulje , kako god.
U gepek ubacio isto plavo LED osvjetljenje, skopcao ga na one od gepeka, pa funkcionise na istom principu, samo sto je dosta ljepse.
Ubacio mu muziku, CD mp3, zvucnike na vratima, neki bufer u gepek, imam i pojacalo ali ga ne znam spojit,
Presvlake nabacio na sjedista, mada je ljepsi bez njih, al opet mi zao da derem sjedista, planiram presvlacenje, ali dok se dodje do para.
Eto, mislim da je dosta, ubacit cu koju sliku da vidite.
Pozdrav.
4l3xv5.jpg


23icav9.jpg


e3knq.jpg


11lq805.jpg
 
Član
lijepa podloga za rad, al sta ja znam te plave led diode, nije ti golf za toga, al eto svako ima razlicit ukus.
 
Član
Hvala.
A lahko je to skinuti :D te sam diode jeftino uzeo pa ubacio, uslikat cu pa cu staviti slikicu, mada nije lose i svijetli samo kad otvoris gepek.
 
Administrator
Kao sto kolega iznad napisa dobra podloga za rad. Skini te presvlake i tu oblogu sa volana i bice puno bolji;)
 
Član
Dobro je ocuvan sto je najbitnije ;)

Imas viska detalja kao sto ti pioneer rece skini presvlake i ovu oblogu sa volana, sa vana ukloni ovo sto pise sport i ovo sa poklopca rezervoara, ti jeftini tuning dodaci jednostavno ne idu na auto, nije in u tuning svijetu :D :cool:

radije stedi pare za neke felge ;)
 
Član
super golf, odlicna podloga za rad, sretno u daljim radovima.. ps respect za dedu voza GTI-a, zna cojk sta valjaa;)
 
Član
Dobra osnovica za daljnji rad, nemoj stavljati te džidže midže po autu jer to ne ide sa stilom tog auta i to je GTi...imaš par sređenih glofova po forumu pa pogledaj kako to ljudi rdae..pozzz:cool:
 
Član
bad_look je napisao(la):
Dobra osnovica za daljnji rad, nemoj stavljati te džidže midže po autu jer to ne ide sa stilom tog auta i to je GTi...imaš par sređenih glofova po forumu pa pogledaj kako to ljudi rdae..pozzz:cool:

Ok druze, znam da ne ide, nekako seljacki jest to sve, al et, valja mi poskidat :D
hvala na savjetima. pozz

theanijel je napisao(la):
Nacrtat cu ti ja semu spajanja pojacala ako zelis..

2hqcy08.jpg


ima puno kablova pa sam se izgubim, tako da sam odustao od njeg, a marka je Alpine sad jacinu nezz.
kad budes imao vremena, nacrtaj shemu, bio bih ti zahvalan :icon_smile:
 
Član
malo sredi unutrasnjost i skini ove presvlake sa sjedista i volana kupi gume za papucice jer vidim fali ti nove su 2-3marke gumene,s vana skini ovo sa rezervoara skini sport il sve skini ostavi samo gti i prefarbaj u crveno da malo dodje do izrazaja branike i rubove osvjezi sprejom t oti je 7km i 7 km za transparentni sprej za stopke da ih zatamnis da budu kao na gti-u..motor odlican sretno dalje..;)
 
Top