prednja vuca vs zadnja vuca vs quatro

prednja vuca vs zadnja vuca vs quatro

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MTR

Član
duurma je napisao(la):
za mene je totalni pobjednik zadnja vuca veca zabava i tako to

ne znam jesi do sad vozio auto sa zadnjim pogonom ali ako nemas iskustva - oprez , odes malo na praking veci pa malo pimplas da vidis gdje si i ispocetka lagano pa povecavas , u svakom slucaju izbor je individualan , sretno
 
Član
MTR je napisao(la):
ja sam ljubitelj zadnjeg pogona , na prednoj vuci je ok al voli preko nosa i opasniji je na granici pri pustanju gasa zna jako zabacit guzicom sto je opasnije nego kod zadnje vuce koju regulises gasom . BMW ti tacno najavi kad ce se pocet bacat , Mercedes je malo zeznutiji tesko ga je provalit kad ce . Quattro kod Audija je super , samo gas i nema problema dok vec kod VW-a ima problema jer mu treba malo da ukljuci prenos nazad ( Torsen naspram Syncra ). Vozio sam Golfa sa Syncrom i nije mi nesto posebno dok Audi to radi momacki .
Opet na kraju sve zavisi od vozaca , mozes ti dat nekom i 4x4 pa ce se opet zavalit u jarugu ...

Jarane i s biciklom se moze zavaliti u jarugu....hehehe....sve zavisi do vozaca...i strpljenja...Ja sam razbio bengu jer nisam mogao odoliti 2.8i motoru...hehe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top