Prednja smanjena tablica - a few questions

Prednja smanjena tablica - a few questions

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Najmanja dozvoljena je ona za Vespu koliko ja znam a ove pravougaone male nisu dozvoljene.Ja sam pitala kada sam registrovala za male tablice jer kod mene i trebaju ove za Vespu (inace nemam rikverc svjetlo) i rekli su mi da se to prije izdavalo u MUP-u, ali da vise nece to nikome da daju, pa ni one velike kvadratne bez obzira ako to tako treba vlasniku na autu, nego mozes posebno da odes i izradis sebi tablicu a ovu koju trenutno imas predas da se ponisti.
 
Član
Ima kod nas u Jablanici čovjek radi orginal tablice, razne veličine isto tako... npr. kad izgubite tablicu da ne plaćate i prolazite one procedure u mupu, odete kod njega, on vam napravi istu kao što je orginal... mislim da je cijena 15 km.

A što se tiče policije, to nemam pojma tačno... uglavnom orginal tablicu ostavite u svakom slučaju u auto, i ako vas peglali kažete da je imate... jer sam vozao jednog peugeota bez zadnje tablice i nekoliko puta su me zaustavljali i htijeli pisati kaznu što nemam tablice, ali kazem da čekam okvir za nju i stoji mi u gepeku dok ne dođe da je postavim... (branik nije imao mjesto za tablicu, pa se tako izvlačio) ;)
 
Član
A evo kad smo kod te teme jest da je malo starija ali imam iskustvo sa svojim starim, prije dvije godine mu ukrali zadnju tablicu na fordu i on prijavio u MUP a ovi mu rekli da si napravi neku. On kod kolege napravi od plastike i stavi nazad. Nakon nekoliko mjeseci krenemo u Sloveniju i na granici ludara. Skinuli tablicu i napisali mu prijavu za krivotvorenje platio je slovencima nekih 600 € i imao sreću da nije zaglavio i zatvora. Pa tek toliko da znate :)
 
Član
e bas tako igy... ja jedno kazem ljudima oni opet raspravljaju.... mozete vi voziti i bez tablice naprijed ako vam je do stalnog peglanja sa murijom....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top