Prednja sjedista Vw polo mk3 demontaza

Prednja sjedista Vw polo mk3 demontaza

Legend
sjednes , pomaknes sjediste do kraja nazad , na sredini s prednje strane imas mali osigurac , izvadis ga , i samo jos pomicanjem 5cm nazad sjedalo ispada iz klizaca
 
Član
enesss je napisao(la):
sjednes , pomaknes sjediste do kraja nazad , na sredini s prednje strane imas mali osigurac , izvadis ga , i samo jos pomicanjem 5cm nazad sjedalo ispada iz klizaca

Je li tako ide i u golfa trice?
 
Član
ide isto tako, moras skinut one plastike sa strana kod klizaca, recimo kod mene na Polu ne mozes izvadit sjediste dok ne skines te plastike, jer one ne daju da klizac sjedista ispadne iz onog lezista

ko ima airbage u sjedistu nek ne pali kontakt nakon sto otkopca senzor, inace ce bit gresaka:D
 
Član
:lol:
Pitam cisto da znam, ako je tako lako onda cu ih jedan dan izbacit da usisam ono ispod njih :D
tnx ;)
 
Član
Franki je napisao(la):
:lol:
Pitam cisto da znam, ako je tako lako onda cu ih jedan dan izbacit da usisam ono ispod njih :D
tnx ;)

druze u trice ti je najlakse skinuti :D samo onaj osigurac izvadis i povuces ih i to je to,ja kad sam ga uzeo davno i povadio sva sjedista da ga usisam cak sam nasao petaka :D
 
Član
Ma znam danas ja vadio bezveze da vidim samo, cisto sve, samo sam nasao kao neku plosnastu cijev moze li biti da je to klima ili nesto :icon_question:
Eto koliko je auto kod mene nisam ni skonto da je to pod sicom :lol::lol:
 
Član
Franki je napisao(la):
Ma znam danas ja vadio bezveze da vidim samo, cisto sve, samo sam nasao kao neku plosnastu cijev moze li biti da je to klima ili nesto :icon_question:
Eto koliko je auto kod mene nisam ni skonto da je to pod sicom :lol::lol:

i kod mene ima na obje strane ta plasticna cijev,to je od grijanja,upali auto i okreni dolje da ti puse u noge pa ces vidjeti kako i nazad puse :) :icon_biggrin:
 
Top