Predlog za kupovinu Nissan 200sx rs13

Predlog za kupovinu Nissan 200sx rs13

to nije jedini na piku imas ih jos 2 komada u crvenoj boji , a ovom je motor crko zato je jeftin ovako u boljem stanju su oba crvena
 
o jbt hvala... nisam to znao i mene je zacudilo malo da je ovoliko ispod cjene od ova 2 sad kada sam vidio i njih
 
evo sta je meni odg davno kad sam ga pitao

Drug kod mene je auto 6 godina a uzeo sam drugo a on mi stoji vec godinu dana ja sam mu uradijo turbinu sto se tice motora u solidnom je stanju a naj bolje je dovesti nekakvog majstora da to pregleda ja sam ga palijo neki dan i nesto mi trza i gasi se sad dal nije od stajanja ili je nesto drugo.
 
Član
evo sta je meni odg davno kad sam ga pitao

Drug kod mene je auto 6 godina a uzeo sam drugo a on mi stoji vec godinu dana ja sam mu uradijo turbinu sto se tice motora u solidnom je stanju a naj bolje je dovesti nekakvog majstora da to pregleda ja sam ga palijo neki dan i nesto mi trza i gasi se sad dal nije od stajanja ili je nesto drugo.
Znaci muljaza neka, ;)
 
nije muljaza neg auto stoji jeb ga sta ocekivati , ako ko ima kesha da se uvali da ga na novo uradi to bi bilo extra , ja bi prije neg uzeo za 2000km i ulozio 5000km neg uzeo one crvene sto su po 7
 
Top