Prazan akumulator Audi A3

Prazan akumulator Audi A3

Audi A3 8P

U toku noći se isprazni akumulator, spadne na 9V.
Punjenje je 14,3V.
Mislio sam da je akumulator star, tako da sam kupio novi.
Medjutim, opet isti problemi.

Kad je sve ugašeno, auto zaključano, otpojen i alarm, ja i dalje imam potrošnju struje 0,7Ah.
Iz kutije osigurača pod haubom kad izvadim F17 (instrument tabla) smanjim potrošnju za 0,2Ah. Da li je to normalno da tabla troši toliko struje a auto ugašeno. Sve zatvoreno, zaključano.
Kad izvadim osigurač (iza vozačevih vrata) F15 unutrašnje osvijetljenje (sve pogašeno) spadne jos 0,2Ah.

I na kraju opet ostane oko 0,3Ah.

Ima li ko ideju šta dalje da radim?

Da li je normalno da na ugašenom autu imam potrošnju struje 0,3Ah sa ukinutim alarmom,
 
Član
to mi zvuci popuno potrosnje, imam isti auto pa ti mogu izmjeriti koliko je u mene ako je i u mene rega haha..jesi pregledao da ti ne naslanja instalacija negdje na masu i te standardne situacije, memorija od radia i sl. sto se vec desavalo mnogim ..
 
to mi zvuci popuno potrosnje, imam isti auto pa ti mogu izmjeriti koliko je u mene ako je i u mene rega haha..jesi pregledao da ti ne naslanja instalacija negdje na masu i te standardne situacije, memorija od radia i sl. sto se vec desavalo mnogim ..

Primjetio sam kad vratim osigurač unutrašnjeg osvjetljenja, da odmah cakne relej, znači relej je pod naponom, troši struju čak i kad je osvjetljenje ugašeno.

Moram ga izroviti gdje se nalazi. I kako izgleda
 
Član
Audi A3 8P

U toku noći se isprazni akumulator, spadne na 9V.
Punjenje je 14,3V.
Mislio sam da je akumulator star, tako da sam kupio novi.
Medjutim, opet isti problemi.

Kad je sve ugašeno, auto zaključano, otpojen i alarm, ja i dalje imam potrošnju struje 0,7Ah.
Iz kutije osigurača pod haubom kad izvadim F17 (instrument tabla) smanjim potrošnju za 0,2Ah. Da li je to normalno da tabla troši toliko struje a auto ugašeno. Sve zatvoreno, zaključano.
Kad izvadim osigurač (iza vozačevih vrata) F15 unutrašnje osvijetljenje (sve pogašeno) spadne jos 0,2Ah.

I na kraju opet ostane oko 0,3Ah.

Ima li ko ideju šta dalje da radim?

Da li je normalno da na ugašenom autu imam potrošnju struje 0,3Ah sa ukinutim alarmom,
ste rjesili problem? imam isti problem
 
Top