Pravljenje ''LAVA'' za one koji vole peugeot

Pravljenje ''LAVA'' za one koji vole peugeot

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
znaci kao sto sam i obecao, da objasnim kako pravim naljepnicu ''Lav'' kao sto je na mom autu...
21102010357.jpg

:icon_smile:
na Paint-u sam pripremio sliku kako bi trebala izgledati naljepnica, pa sam je rotirao vodoravno, i isprintao je na masni papir na kojemu su inace bile naljepnice za bar-code (koje koristim za etikete u prodavaonici tekstila)
evo i slika:
23102010361.jpg

i na tom masnom papiru kad sam isprintao naljku, preko sam zalijepio ''selotejp'' traku siroku prozirnu....
zatim sam uzeo samoljepljivi papir koji ima kupiti bilo gdje u knjizari (u mome slucaju je crni)
23102010362.jpg

i zalijepio lijepilo sa masnog papira na poledjinu crnog, samoljepljivog papira...
23102010363.jpg


sljedeci korak je rezanje... to je najbolje malim nozem od skalpela...
23102010364.jpg

23102010365.jpg

23102010367.jpg

23102010368.jpg

kada iskrizite kao sto je na gore zadnjoj slici, onda opet koristim ''selotejp'' ali prvo daj komad selotejpa zalijepim na majicu, da izgubi na jacini drzanja, i onda ga zalijepim preko naljepnice...
23102010370.jpg

23102010371.jpg

sada skinete zadnju, bijelu stranu, tj pozadinu crnog samoljepljivog papira i zalijepite na automobil... predjete lagano rukom preko naljepnice i onda uklonite selotejp traku...
nadam se da sam bar malo uspio objasniti...:icon_rolleyes::icon_smile::icon_biggrin:
 
Početnik
kolko ti je trebalo za ovo? neko bi ti ovo odradio na cutteru sa materijalom i prenosnom folijom za 3KM :)
sve su ljudi izmislili, trosis energiju za DŽ!
 
zmayich je napisao(la):
kolko ti je trebalo za ovo? neko bi ti ovo odradio na cutteru sa materijalom i prenosnom folijom za 3KM :)
sve su ljudi izmislili, trosis energiju za DŽ!

treba mi jedno 5 min... a drug lako je otic i dat 3KM, al ja to zelim sam uradit...:icon_smile:
 
Član
dobro je ovo,sam si uradio i to je bit svega. U vecini slucajeva mozes sve imati na gotovo,ali to nije draz;)
 
Član
Ja za 5 km dobio 4 ovakve naljepnice, bio neki popust na ebay.
Nisam ih nikad ni naljepio.
 
Član
mogao si koristiti i krep traku umjesto selotejpa.
krep traka se uspjesno koristi umjesto transfer folije
 
Član
Na pocetku kazes da taj crni samoljepljivi papir odljepljujes i lijepis na onaj bijeli masni.Kasnije kazes da poledjinu tog crnog papira odljepljujes i lijepis naljepnicu na auto?! Zar tu pozadinu nisi odljepio na pocetku ?
 

IGY

Član
svaka cast
nije sve u tome otici i platiti nekome da ti nesto uradi, ja isto neke stvari volim sam uraditi pa i po par puta
cejf je cejf i to se ne moze kupiti :cool::cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top