Pravi humor

Pravi humor

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ma neznam sta bi reko
evo neki dan idem kuci kroz grad i na 3 km puta naidjem na 54 golfa 2
od cega je vise od pola dizel
pa ti budi pametan :D :D
 
Član
a ne znam sta bi ti rekao, mislim da su ovo sentimentalne cijene ili se neko zaje...jer znam da bi neko stavio ovoliku cijenu za auto ako je u nju ulozio dusu i pare, ali opet ne znam da bi ipak iko dao 7000KM za 2-cu, jer koliko god ona bila nabrijana, opet je golf2, i to ime samo ogranicava cijenu...ako kontate sto zelim reci...
 
Član
Ja sam prodo golfa 2 TD intercooler 80ks  91 god. crna metalik centralna, alarm, alu felge, duboke karambolke, abs, sve sve sto moze imat dvicica sem klime.... 6500 KM realna cijena.... ovo sve preko su gluposti....mada svako auto ima svog kupca...
 
Legend
Ma jarane on moze imat sve te gluposti, ali i dalje je Golf 2. Znaci dodas na tih 7.000,00 jos hiljadu dvije i kupis punta sporting, ili HGT 2000. godiste, barem po TZ ih ima na svakom koraku po te pare. Momak kupio punta turbo, klima, koza, abs, AIRBAG, kozni volan, elektrika, grijanje sjedista... i bruka jos djidja onih koje su poznate za FIAT namirio se na kola.

Posto prodajem ja svoje auto, odem malo do pijace ORMANICA, da vidim kako se krecu Audiji.

1.8 benzinac su bili vecinom, neki imali plin neki ne, svi u ocajnom stanju, cijene su bile od 5.800 do 7.500 KM

Mislim da onda ja za svog dizela, sa svim sto ima i sto nema mogu dobit 7.000.00 KM
I dolazilo mi je nekog svjeta, al jednostavno nedam kola svercerima, jer mi nije posto po to da ga prodam, znaci nije mi pod moranje.
 
Član
dadao_style je napisao(la):
ja isto shvaćam i uvjek ću reći da naprimjer obični golf dvica dizel znači u orginalnom stanju sa nekom godinom proizvodnje rećemo 1990 netko cjeni 7000 km to je previše i tu se slažem a sa druge strane kad netko ima golfa dobru godinu dobar motor i na njemu ima sve od alarma centralne muzike felgi spirala štopa itd itd znači sva šminka što ide i sad taj netko takvog sređenog gofa cjeni rećemo 6500 to je za mene realna cjena jer nek svak od sebe pođe tko je god sređivo auto nebitno koje auto bio to mercedes fiat bmw svak zna koliko je on osobno truda dao u taj auto vremena živaca i na kraju masu para i na kraju je realno da čovjek cjeni svoj trud i sve i na kraju mala napomena (ja sam osobno vidio neki 5 do 10 golfova sređenih dvica cjene su bile od 5000 do 7000 i 500 i tko je god prošo vidio ili zvao reko je da su ludi da će vječno biti njihovi međutim taj svaki golf se prodo baš svaki znači tko shvata i razumjet će

Ma dadao, nece se on prodati ako nije golf 2, ne mozes nikad izvuc svu lovu koji si ulozio u auto nit to ima smisla uopste razmisljati tako. Ono sto hocu reci je da je golf 2 kultno auto kod nas, i vazda ce se naci budala da da 7 milja za 20 god star lim.
 
Član
Imao sam dva golf2...Prvi crvene boje.dizel 84to godiste:D kupio za 3300 vozio 2 godine i prodao za 3800-pri kraju registracija...Drugi sive boje -92go godiste,dizel kupio za 6600 regan godinu dana..vozio 2.5 god i prodao za 6300....E sad sta ces kad je takva situacija:icon_rolleyes:
 
daki je napisao(la):
Ma jarane on moze imat sve te gluposti, ali i dalje je Golf 2. Znaci dodas na tih 7.000,00 jos hiljadu dvije i kupis punta sporting, ili HGT 2000. godiste, barem po TZ ih ima na svakom koraku po te pare. Momak kupio punta turbo, klima, koza, abs, AIRBAG, kozni volan, elektrika, grijanje sjedista... i bruka jos djidja onih koje su poznate za FIAT namirio se na kola.

Posto prodajem ja svoje auto, odem malo do pijace ORMANICA, da vidim kako se krecu Audiji.

1.8 benzinac su bili vecinom, neki imali plin neki ne, svi u ocajnom stanju, cijene su bile od 5.800 do 7.500 KM

Mislim da onda ja za svog dizela, sa svim sto ima i sto nema mogu dobit 7.000.00 KM
I dolazilo mi je nekog svjeta, al jednostavno nedam kola svercerima, jer mi nije posto po to da ga prodam, znaci nije mi pod moranje.

za ovaj prvi dio si upravu i slazem se nema sta...al onda dole sam sebi kontriras i kazes da bi ti mogo za svog audija 7000...to kolko ljudi za njih traze, ne mora znacit da ce tolko i dobit....ja sam za 9000KM renaulta 19europa u martu prodo...1.9D, 64KS...35000km na satu, 2001 godiste...e ako je neko budala da skoro iste pare da za auto 11 godina starije i sa (pretpostavljam) puno vise na satu....jbg...
 
ma evo sad covjek kupi pola classic 97 godiste, ima nesto opreme, za 7000
i gdje ce bit sad dvica (max 92) godiste toliko para
 
Član
SLusajte, aj mislim da GOLF 2 po onom cijeniku moze doci do te cijene kao u oglasima jedino ako ga za jos koju godinu proglase oldtimerom pa dobije nove kriterije...inace, po mom misljenju previse ej to...neisplativo, osim ako si zagrizeni golfista i bas ti se ono dize na golf2...
 
Član
ja sam za 6000 prodo Daewoo lanos 1.5i limuzina prva ruka 1997 godiste abs klima servo centralna podizaci autmatski felge 15 sa micheline gumama i 4 zimske muzika 75000 na satu tek uradjen servis i regan godinu dana... u daewoo su opeli motori i svi dijelovi pasu sa kadeta u lanos tako da nema price o tome da nema dijelova... na auto se neki lik u zenici namirio dramaticno... zar se moze jedan g2 poredit s time...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top