pranje

pranje

Član
Motor mi je poprilicno prljav pa hti bi da mu priustim jedno dobro pranje na samousluznoj praonici
pa dali bi smio sa pistoljem da operem motor jer ima nesto ko mali komp pa me strah ako se pokvasi da se ne pokvari.
inace danas malo poliro poklopac za ulje treba jos doradit
jwn0.jpg
 
Super Moderator
Pa ne znam kako je s ovim autom al ja svoj motor na samousluznoj najbolje operem al nije masan nego samo prasinu saperem. Ostavim ga da radi i perem sa pjenom i na kraju isperem i bude super. Sad ako je puno masno i zapeklo sumnjam da samousluzna to moze oprati bez nekog dodatnog sredstva koje naspricas da malo ''omeksa'' to sto je zapeklo. I usput ne daju na svim samousluznim prati masinu pitaj prije nego krenes prati
 
Član
allroad je napisao(la):
Pa ne znam kako je s ovim autom al ja svoj motor na samousluznoj najbolje operem al nije masan nego samo prasinu saperem. Ostavim ga da radi i perem sa pjenom i na kraju isperem i bude super. Sad ako je puno masno i zapeklo sumnjam da samousluzna to moze oprati bez nekog dodatnog sredstva koje naspricas da malo ''omeksa'' to sto je zapeklo. I usput ne daju na svim samousluznim prati masinu pitaj prije nego krenes prati
pa i ja bi htio samo ovu prasinu saprat jer ima je svugdje.A masnocu bi ja polako krpu i neko srestvo za odmascivanje.
hvala za savjet pitacu obavezno da ne bi bilo frke..
 
Super Moderator
A ono sto si oznacio na slici umotaj u kesu i nemo direkt prati po tome ako se bojis jer ne znam kako je kod ovih auta to rjeseno
 

OmO

Član
Zastiti sve sto treba i deri, ako ces hladnom vodom mora biti i motor hladan, ne vruc da ne bih sta bilo..
 
I mene ovo zanima ,znam da se dizel moze prati, a moze li benzinac odnosno plinac , smije li se on prati....:lol:
 
Super Moderator
Pa smije al bolje ga ostavit da radi nego ugasenog prati zbog svjecica i sranja moze poslije da ne upali
 
Administrator
smije se sve prati ali samo ko zna treba raditi sve treba dobro zastititi tako je se u mene drug isto zezo nije dobro zastiotio racunar na peugeot i naravno spalio ga sa svojim pranjem
 
Administrator
focak89 je napisao(la):
smije se sve prati ali samo ko zna treba raditi sve treba dobro zastititi tako je se u mene drug isto zezo nije dobro zastiotio racunar na peugeot i naravno spalio ga sa svojim pranjem

kolega radi li ti tačka, caps lock ili shift na tastaturi. Slomi se da pročitam nešto :lol::lol::lol:
 
Član
druze oprao sam ih na hiljade svakakvih neki nisu palili iz prve neki jesu:lol: al tebi je najbolje da odes na autopraonicu da ti to naprska kiselinom da motore i opere toplom vodom to ti je oko 5 maraka da fino opere svu masnocu i prljavstinu a ti prije toga uzmi par kesa i izolir traku i sve na sta sumnjas da moze zezat zamotaj kesom pa onda spojeve izolir trakom pa kad bude gotovo pranje malo zrakom ispuhat msm tako ja radim i nikad nisam imao problema i musterija uvjek zadovoljna ;);)
 
Top