pozzzz svima

pozzzz svima

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ime mi je Dejana,imam 25 god. i dolazim iz srca Like - Gospić,u svom voznom parku imam golfa Gti-ja 86 god.,tvornički pojačan na 160 ks,sve na njemu je orginal,auto je bio 2 god izložbeni primjerak u to doba u Ženevi i prvi je s trake (nekoć su bila samo 4 u Hr,sad je ostao samo on) ;)
ponosna sam vlasnica corrada G60,91 god.,full oprema,kupljen od prvog vlasnika i također u orginal stanju i nedavno sam kupila još jedan corrado,a riječ je o vr6,91 god,full oprema,ono više za šminku :)
to bi bilo to ukratko....unaprijed ću reći da nijedan nije za prodaju i ostaju u trajnom vlasništvu jer držim do onoga-koga voliš ostaješ mu vjeran do kraja........
došla sam na ovaj forum radi razmjene iskustava i možda na lakši način dođem do nekih stvari (dijelova) koje je inače za ovakve aute teže naći:)
 
Član
Odusevljen sam ovim predstavljanjem... koncizno ali temeljito ;)!
Drugo, u pitanju je dama sa jasnim stavom o ljubavi... i sto je najinteresantnije, ljubavi prema istinskim vrednostima. Citam tri puta post i svaki put se nanovo odusevim kombinacijom voznog parka!

Baj d vej, dobro nam dosla :icon_biggrin:!
 
ajmo reći da točno znam što hoću i kad to ostvarim da sam jako sretna, a ovi auti su dio mog života i za njih ništa nije skupo jer to moraš stvarno voliti da bi ulagao :icon_biggrin:
 
ovdje je stvarno vesela ekipa :), hvala na lijepoj dobrodošlici i truditi ću se češće dolaziti na ovaj forum da razmjenimo savjete,što se tiče mehanike tu sam majstor,za elektroniku me ništa ne pitajte :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top