Pozzzz iz Zenice!

Pozzzz iz Zenice!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav svima...
Zovem se Saša, iz Zenice sam i u Zenici sam :icon_biggrin:, zovu me loodi.sale ili skraceno loodi :)

Moje vozilice:
1. Fiat Tipo 1.6i (gone in 60 sec. :) )
2. Fiat Punto Sporting 1.6 8v ( sooold :icon_cry:)
3. Tražio opet talijana, Alfa 146 u planu bila, ali iskrsnulo nešto drugo, nije talijan, ali talijan je radio dizajn :) tako da može proći :D... papiri se sredjuju u petak se dovlači, pa ću onda novu vozilicu predstaviti široj publici u za to namijenjenom podforumu :)

Nadam se da ćemo se sresti na nekom od narednih skupova.. volje imam.. samo nek je rostilja i benzinaaaa i dolazim :)


Pozdrav svimaaa
 
Član
Sporting je napisao(la):
Heh, dobrodosao...

peticija vozacima Sportinga: mrzim vas :) promjenite avatare... nemogu prezalit svoj sporting sto je otisao nikako..smrc
Ali ajde cujem da je u dobrim rukama, neka djevojka ga voza :D He's in a better place now.. :D
 
Član
TDi Power je napisao(la):
Ti si neki ludi decak,ali haj neka.
Dobro dosao i ostani aktivan...


kako pogodi nego sta nego lud..i djecak bogami.. djecak od 22 godine... :) ali opirem se godinama.. tek sam iz puberteta izasao:D... hvala bogu star si koliko si star u glavi..a ja se osjecam ko djecak.. budalesem dok mogu :)

I da vas pozdravim sa jednom mudrom izrekom: Alkohol je nas najveci neprijatelj..a samo kukavice uzmicu pred neprijateljem :D:D
 
Član
loodi je napisao(la):
TDi Power je napisao(la):
Ti si neki ludi decak,ali haj neka.
Dobro dosao i ostani aktivan...


kako pogodi nego sta nego lud..i djecak bogami.. djecak od 22 godine... :) ali opirem se godinama.. tek sam iz puberteta izasao:D... hvala bogu star si koliko si star u glavi..a ja se osjecam ko djecak.. budalesem dok mogu :)

I da vas pozdravim sa jednom mudrom izrekom: Alkohol je nas najveci neprijatelj..a samo kukavice uzmicu pred neprijateljem :D:D

Tooo, znaci ima nas jos koji se vodimo onom "Bolje pasti pod sank nego u govna" :):)

BTW, dobrodosao :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top