Pozzz iz N.Sada

Pozzz iz N.Sada

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
mijo_16v je napisao(la):
pozdrav i dobro dosla

a to za koji je pol bolji vozac, statistike su pokazale

da je muski mozak ima dosta bolje razvijen centar koji upravlja motorickim sposobnostima, pa tako i onima koji se ticu voznje, ali su zene dosta pazljiviji vozaci od muskaraca i dosta vise postuju saobracajne propise, i strpljivije su za volanom, pa tako po nekome ispada da su zene bolji vozaci od muskaraca

ima izuzetaka, ali je to mali broj

Mah....situacija od prije 7 dana u Sa:

Stojim na cosku parkinga i gledam zemsku u Corsi predzadnjoj kako izlazi na rikverc na ulicu. Na ulici ljudi stoje na semaforu, cekaju, ona jos okrenuta unazad, drzi se za sjedista meni bas milo reko vidi zna vozit :) a teta ni 5 ni 6 bez kocenja direkt u vrata auta iza sebe jos gleda u njega :) izlijecu oboje covjek ne moze da vjeruje a ona vice pa ne znam odakle si izletio :S (covjek ceka na crvenom 20tak sec vec :) )
 
Član
hehehehe ma zene su poznate kako "pazljivo" voze :) joj i vas ljudi.... :) svaka cast zenama ali sto dalje od mojih kola :)
 
Legend
U pocetku nisam nista htio komentarisati ali .... pusti se suplje price !!!


:D

Vozila sam sasvim normalno... i...onda jeeeeeeee... odjednom je nekako cesta nastavila pravo i betonski odbojnici su tako iznenada jurili pravo na mene... mislim..... prijeteljice su mi savjetovale probaj ovaj, probaj onaj, znate na sta mislim... to je jedan od onih dana... ali sad sam otkrila sasvim novi ne Always sa krilcima, ovaj je Molped sa zracnim jastucima... sad mogu slobodno skakati ... iiiiii ........ sad bez razmisljanja mogu skretatit sa ceste jer on me cini slobodnom i ja to zasluzujem.
Od sad 50% bolje upija i 100% bolje stiti

i naravno


MODERNE DJEVOJKE JESTE LI VEC KORISTILI MOLPED SA AIR BAGOM

2002546741298007318_rs.jpg


2002581807464403358_rs.jpg


2002514942227166856_rs.jpg


2002553602542024613_rs.jpg
 
Član
nemoj tako daki ba stavi slike muskaraca kako se lupaju.... otjeraces i ovo malo cura s foruma :)
 
Član
dobro dosla i eto kad si zalutala red je i da malo ostanes sa nama i da nam organizujes da tamo kod tebe nekad i kafu popijemo.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top