pozz

pozz

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pozz i dd, fin je audi, cuvaj ga, to nije auto za pravljenje kojekakvih sranja, uzivaj i vozaj.... ;)
 
Član
LudoA je napisao(la):
Moram te kritizirati malo :)
17 godina, a vec pravio sranja? ccc
Jeli iko stradao?

ma nije nitko strado osim golfa petice :)... pokuso drift-at al cini se na pogresnoj brzini... hahah :)
 
Član
S-Line je napisao(la):
LudoA je napisao(la):
Moram te kritizirati malo :)
17 godina, a vec pravio sranja? ccc
Jeli iko stradao?

ma nije nitko strado osim golfa petice :)... pokuso drift-at al cini se na pogresnoj brzini... hahah :)

ma nije pogresna sad uzmi tog audi a pa probaj snjim drifta t , sad nemoj u peticu probaj u kamion :D Gdjeces driftat ziv bio ?
 
Član
0g1 je napisao(la):
S-Line je napisao(la):
LudoA je napisao(la):
Moram te kritizirati malo :)
17 godina, a vec pravio sranja? ccc
Jeli iko stradao?

ma nije nitko strado osim golfa petice :)... pokuso drift-at al cini se na pogresnoj brzini... hahah :)

ma nije pogresna sad uzmi tog audi a pa probaj snjim drifta t , sad nemoj u peticu probaj u kamion :D Gdjeces driftat ziv bio ?

ma valja malo, sad nesmijem manitat s audijem danas sam iskesiro 2400KM za auspuhe...
 
Član
Dobro dosao Josipe ;)

0g1 je napisao(la):
a kakave to veze ima, pa mene su uhvatili sa 15 godina kako vozim auto po cesti ispred zgrade doskole itd. . . nisam imo srece uhvati me policija i eto , jbg a desi se .. . ali nisam pito starog dami da.Covjek zaspo ja uzo kljuceve i poso u nocni zivot :D

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Dobro dosao......Audi je prava bombona,dobro ga cuvaj ima vremena za voznje.........
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top