POZZ...

POZZ...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ZOVEM SE AJDIN, IMAM 17 GOD, IZ TUZLE NISAM JOS POLOZIO AL VOZIM OD 13 GOD....POLAZEM SLJEDECE GOD U MARTU I OD TADA IMAM SVOJE AUTO A TO JE DAEWOO NEXIA...TO JE OD MENE ZA SADA !!!! POZZ SVIMA
 
Član
pozdrav i dobro dosao :icon_smile:

i jedan prijateljski savjet .. nemoj vozit dok ne polozis , strpi se jos malo ;)
 
Član
kavaz je napisao(la):
pozdrav i dobro dosao :icon_smile:

i jedan prijateljski savjet .. nemoj vozit dok ne polozis , strpi se jos malo ;)

Dobro dosao! Sto da ne vozi?! Samo ti vozaj, ako nisi kreten pa da naudis sebi i drugima i pazi se plavih!!!
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Dobro dosao! Sto da ne vozi?! Samo ti vozaj, ako nisi kreten pa da naudis sebi i drugima i pazi se plavih!!!
pa vjerujem da nije kreten .. al mogu ga zaustavit i dobit zabranu a tako je blizu polaganja :icon_rolleyes: tako je neki problem imao col3 al on je uspio sredit da ne dobije zabranu :icon_confused:
 
Član
kavaz je napisao(la):
pozdrav i dobro dosao :icon_smile:

i jedan prijateljski savjet .. nemoj vozit dok ne polozis , strpi se jos malo ;)

e to sam i ja reko kad me prije mjesec ganjala murija...reko bolje da se strip nego 5 god da dobijem da nemogu polozit...
 
Član
Pa nemoj voziti dje ima murije! Ne znam za vas, ali ja sam pristalica da se covjek nauci voziti sto prije je moguce! Meni je stari instruktor, a mene je naucio sa 11 godina da vozim! Sreca, tad smo zivjeli u malom mjestu, nema policije i vozao sam se non-stop i nikad nisam neko sranje napravio!
 
Član
e ja nisam te srece da zivim u malom mjestu ja zivim u tuzli i samo mogu po gradu vozit....a ima ih na sve strane...

OggyBoy je napisao(la):
Pa nemoj voziti dje ima murije! Ne znam za vas, ali ja sam pristalica da se covjek nauci voziti sto prije je moguce! Meni je stari instruktor, a mene je naucio sa 11 godina da vozim! Sreca, tad smo zivjeli u malom mjestu, nema policije i vozao sam se non-stop i nikad nisam neko sranje napravio!

e ja nisam te srece da zivim u malom mjestu ja zivim u tuzli i samo mogu po gradu vozit....a ima ih na sve strane.
 
Član
FRCO.16V je napisao(la):
e ja nisam te srece da zivim u malom mjestu ja zivim u tuzli i samo mogu po gradu vozit....a ima ih na sve strane...

Jbg, moje saucesce! A nista gore od toga kad ti se vozi, a ne smijes! Znao sam do 4 ujutru biti budan cekajuci da stari zaspi da maznem auto!
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
FRCO.16V je napisao(la):
e ja nisam te srece da zivim u malom mjestu ja zivim u tuzli i samo mogu po gradu vozit....a ima ih na sve strane...

Jbg, moje saucesce! A nista gore od toga kad ti se vozi, a ne smijes! Znao sam do 4 ujutru biti budan cekajuci da stari zaspi da maznem auto!

hahah....sve je ok al ja nesmijem nezz pitanja uzet neg mi otac da auto da vozam.... to mi je jedini spas dok ne polozim..:cool: a jos malo ima do tog...:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top