Pozz

Pozz

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozz i dd a što bi ti nagovarao starog da proda taj i kupuje novi :lol:, nek jednostavno tu razliku da tebi a ti si nešto sredi ;)
 
Član
Hvala vam na dobrodoslici,opet :D ..nadam se da cemo se jos dugo druziti:icon_biggrin:

šakal40 je napisao(la):
Pozz i dd a što bi ti nagovarao starog da proda taj i kupuje novi :lol:, nek jednostavno tu razliku da tebi a ti si nešto sredi ;)

heh. nije ti losa ta .al ako ne bude nista od toga,pocet cu ja sredjivati ovoga. . lagano se iskupile pare za felge .:cool::cool:

evo nekih slika .jutros uslikane..Kisa padala pa prljav,nemojte zamjeriti:lol::lol:
[attachment=11082]

[attachment=11083]
 
Član
Pozz i dd
Pa sto nisi polozio testove i obuku sa 17 i sad kad si napunio 18 samo jos voznju i to je to.
Tako cu ja, slijedece godine napunim 17 i zavrsim sve osim voznje, pa tam na kraju treceg srednje sa autom u skolu:icon_smile:
 
Član
Reša je napisao(la):
Pozz i dd
Pa sto nisi polozio testove i obuku sa 17 i sad kad si napunio 18 samo jos voznju i to je to.
Tako cu ja, slijedece godine napunim 17 i zavrsim sve osim voznje, pa tam na kraju treceg srednje sa autom u skolu:icon_smile:

ee jbg druze ja saznam za to da se mogu polagati testovi sa 17 tek sad kad sam bio u onoj skoli 5 dana ....:S .. al eto mogao bih lagano do Nove polozit,valjda :lol:
 
Super Moderator
super passat drug ;)
i dobro nam doso...
A onaj 1.8T sivi je super... ako nagovoris starog dobro je :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top