pozz svima

pozz svima

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pozdrav svima, zovem se kerim imam 13 godina, jos malo pa 14 :icon_smile: (nisam nigdje u pravilima procitao do koje godine clanovi mogu biti na farumu) pa sam se odlucio registrovati, jako volim auta najveci sam fan alfi moj stari takoder vozi alfu ( Batko156 ) volim sa njim provoditi vrijeme u garazi, volim citati magazine o tuningu i autima, stari ima zbirku EVO.a i auto blica dok ja imam manju zbirku Power Tuninga, i Pro Tuninga :icon_biggrin: bavim se takoder i 2 g. virtualnim tuingom, volim ici na sr, mada slabije sada idemo jer je organizacija grozna :icon_cry: ali imamo namjeru aBd ici sada u Osijek, za sada vozim samo biciklo, ali najveci san mi je da imam yugu sa 2.0 od fiata ili lancie :)

pozdrav svima
 
hvala svima na dobrodoslici ;)
_____________________________________
nihadGTI je napisao(la):
:D dobro dosao ,haha pa et nemas puno zelja jugo 2.0 ......aBd golf 2 2.0 to je bolje vidjeces ;)
mozda, ali pogledaj koliko je samo gti.eva po gradu, a ovakvog yugu dobro sklopljenog je rijetkost vidjeti, uzmi za primjer nmg sada naci ovdje kako se lik zove sada cu potraziti bas sam gledao tu temu, u yugica je stavio 2.0 od lance delte HF integrale i njen pogon, yugic jede malu djecu :)

ne mogu naci sada tacno gdje je ali evo link sa cijelim projektom ;)

http://www.yugofanclub.com/forum/viewtopic.php?f=15&t=580
 
Početnik
black angel je napisao(la):
hvala svima na dobrodoslici ;)
_____________________________________
nihadGTI je napisao(la):
:D dobro dosao ,haha pa et nemas puno zelja jugo 2.0 ......aBd golf 2 2.0 to je bolje vidjeces ;)
mozda, ali pogledaj koliko je samo gti.eva po gradu, a ovakvog yugu dobro sklopljenog je rijetkost vidjeti, uzmi za primjer nmg sada naci ovdje kako se lik zove sada cu potraziti bas sam gledao tu temu, u yugica je stavio 2.0 od lance delte HF integrale i njen pogon, yugic jede malu djecu :)

ne mogu naci sada tacno gdje je ali evo link sa cijelim projektom ;)

http://www.yugofanclub.com/forum/viewtopic.php?f=15&t=580
svi voze i vole ono sto valja ,poslusaj nas starije kolege ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top