pozz svima

pozz svima

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
fin autic, lijepe i felge jedina mana je sto je malo auto.gdje si radio presvlake i koja je cijena moram i ja svog pezoa ubacit svida mi se kombinacija boja.
 
Član
kazu ima u blazuju firma koja radi presvlake po narudzbi cijena je meni se cini 90KM komplet. A za vise informacija treba otici u onu prodavnicu (autokozmetika) kod autopijace jer to njihova firma radi
 
presvlake sam radio u autotexu u pazariću, kombinacija eko-koža štof, koštalo me 150KM, 120KM je cijena kad prednju stranu samo štofom presvlačiš bez umetaka od eko-kože!
onaj dio oko mjenjača su mi također u autotexu uradili 10KM, izvadiš onaj stari i fino ih zamoliš da ti naprave isti ali u bojama koje ti hoćeš!
@polo: jel ono ti reče da voziš 306-icu, koja je oznaka? onaj problem što ti kucka mislim da ti je to do gumica na balans štangi, stari mi voza 306 i on ima taj problem, mislim da mu je majstor rekao da je do toga!
@emirex: mislim da te je slagao taj što ti je rekao tu cijenu, sumnjam da može biti jeftinije nego što su meni radili, pug je malo auto i nema nekakvih karafeka kao kod drugih većih auta. tebi za fiata bi pravo stojala ova komb. ko kod mene jer je boja identična sa ovom na presvlakam, jebiga nisu imali svijetlije nijanse od ove koju sam uzeo.
 
Član
Peugeot 205 GRD 1.8 je napisao(la):
što se tiče daljih radova:
-spuštanje 3-4cm
-izbacivanje logo-a, eventualno na haubi iznad farova napraviti onu kosinu, umjesto obrva, ono "ljut izgled" (još se lomim oko ovoga) recite mi vaše mišljenje
nešto ovako

-zatamnjivanje zadnje šajbe i stakala zadnjih
-presvalke u autotexu, kombinacija crna eko-koža, crveni štof i grijanje u sjedištima prednjim (zimi treba godina da se auto ugrije)
-kad skupim para angel eyes farovi i xenon hid, al kad skupim para oko 800KM (teško izvodivo):)
-el. podizači stakala pozadi
-neonke pod noge (one unutrašnje male, ispod komandi)

dosad urađeno:
-el. podizači naprijed, alarm, centralna brava, štopke lexus-style, felge14''
naravno auto je redovno održavano, to je na 1. mjestu:)
ako imate nekih prijedloga i sugestija, pišite

Autic je fin,
samo mi reci koji je razlog skrivanja prednjih tabla ako se zadnje vide :)
 
Član
Peugeot 205 GRD 1.8 je napisao(la):
ma nije mi cilj bio skrivanje tabli, mislim da je jedna od slika bila za neku drugu stranicu pa je zbog toga na jednoj tablica skrivena

heheh haj dobro, samo sam slucajno primjetio, nije provokacija :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top