Pozz Svima

Pozz Svima

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav svima!
Regao sam se maloprije na ovaj sajt,izgleda mi perfekt ...
Nadam se da cu naci stvari koje mi trebaju,te se nadam ugodnom druzenju ... Vozdra!
 
Član
Samo da upitam ... jel mogu se raspitat u ovoj temi za auto ili u nekoj novoj ?
U subotu pocinju radovi na mom autu pa me zanima par stvari ...
 
Član
Oki!

Eo ovako ...

Auta nemam,ali majkin Citroen SAXO je amo rec moj ...

Posto sam veliki obozavatelj ljutih masina i tuninga,plan je bio,cim napunim 18 i dobijem vozacku krecu radovi na njemu ...

Ali dogodilo se sranje - 10 dana prije vozacke,budala imo udes i razbio ga...

Nakon 2 mj,napokon - u subotu ovu je gotovo auto ...

Inace Citroen je metalic plave boje,5 vrata,sve serijski na njemu,motor 1.1 benz!

Posto sam relativno mlad,znaci nemam bas puno novca trenutno,Za pocetak bi ga sputio par cm-a,stavio plave pozicije,zatamnio zadnja bocna i zadnje staklo... Poslije toga naci neke polovne felge i sire gume(da malo vire :icon_twisted: )


To je za pocetak sto se tice eksterijera,unutra samo muzika zasad ...


Inace sam iz Metkovica pa me zanima ima li gdje blizu jeftine robe za moju (ne jos) "pilu" ?
 
Član
Pozz i dd
Znam kako je kad ti neko handari auto koje ti trebas vozit kad polozis, evo i buraz i stari mi uzimaju Asconu a imaju svoje aute hehehh
 
Super Moderator
pozdrav druze :D dobro nam doso...
stavi nam slike tox saxa i slijedeci put polako po kisi :D
 
Član
dd i ostani aktivan. nemoj stavljati plave pozicije a ako si bas odlucio stavi one boje leda ( to ti dodje neka svijetlo, svijetlo plava boja skoro pa bijelo) boje su od onih zutih fabrickih. neke felge nemoj ni prevelike ni presitoke ipak je to 1.1 motor. nabavi fabricki krovni spojler, malo zatamni stope dok ne mognes kupiti neke kristalne i td. samo naprijed i sretno
 
Član
Hvala svima na dobrodoslici ...

emirEX_sa je napisao(la):
dd i ostani aktivan. nemoj stavljati plave pozicije a ako si bas odlucio stavi one boje leda ( to ti dodje neka svijetlo, svijetlo plava boja skoro pa bijelo) boje su od onih zutih fabrickih. neke felge nemoj ni prevelike ni presitoke ipak je to 1.1 motor. nabavi fabricki krovni spojler, malo zatamni stope dok ne mognes kupiti neke kristalne i td. samo naprijed i sretno


Zasto ne plave?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top