pozz raja

pozz raja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e hvala raja, ja sam jos od mali kad sam bio, volio golfove a tricu da nepricam

2.0L je pod haubom, nista strasno

sta sam uradio:
- sportski izduvni sistem od motora pa nadalje
- bregasta osovina 285 stepeni (cini mi se da je toliko, kad sam je stavio i zaboravio sam)
- uz bregastu osovinu i remenik zupcanik koji se moze podesiti po tvojoj zelji
- drzaci motora od VR6 koji drze motor puno cvrsce zbog bregaste osovine jer zbo nje se motor puno trese pri stojanju u mjestu
- "heavy duty clutch" ili razdvojna ploca

to je to ispod haube, vani imam puni nize mortizere nego izadze iz fabrike i nekih sipki ispod auta i ispod haube koji drze mortizere takodze a ja neznam kako se kazu na nasem, sigurno znate o cemu pricam
 
Član
Dobro dosao.........trojkas ti je pravo lijep,super fele stoje mu dobro...pozdrav.......................
 
Član
bio sam u rajvosa prije 2 god, u po zime mogu ti reci ljepota jarane hehe
golfova ima puno ali nema puno raje da su vezani za svoja vozila da vole auto...znas sta mislim reci

ali inace ima vidio sam dosta i novih petica i gti's i lijepih jetta, to se ovdje postuje nenormalno valjda ono europian se gleda da je bolje, a mogu ti reci i da jeste puno boljeg kvaliteta posebno sta iz svabije izadze

edit: samo da dodam, lijep ti je golf, ja sam trazio tamne boje kad sam kupovo pa nisam naisao na dobrog nego ovaj bijeli, mada bijela boja ima svoje prednosti u ovom podneblju, tamno ako ti stoji na parkingu 2 sata pod zegom sunca, samo probaj sjesti u njega, izgubit ces 5kg dok dodzes kuci u znoju :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top