Pozz, problem Golf 5 1.9 TDI BLS

Pozz, problem Golf 5 1.9 TDI BLS

Član
Pozdrav, imam problem sa navedenim autom nece da vuce ide kao da je sdi dijagnostika sve super da ne moze bolje biti, DPF i EGR odradio kod simanica sve super ali nece da ide, kada sam ga kupio crijevo visokog pritiska je bilo puknuto zamijenio i opet isto bio kod 100 majstora i elektricara niko nista ne moze da nadje al auto lijeno, sve je ispravno od dizni, turbine, senzora pa nadalje. Ako ima neko da je imao slicno iskustvo zamolio bih vas za pomoc. Ne znam da li moze bit neko crijevo drugo ili nesta na dijagnostici sve super. Klapna gasa ne pokazuje da je problem na dijagnostici, MAF nov kupio al isto.
Hvala unaprijed.
 
kako znas da valjaju dizne?
bacal dima imalo kad ga gasas?
ako ne baca dima nimalo a duva crijeva extra dobro onda ti nevaljaju dizne mogu one na dijagnostici pokazivat da valjaju da su u normali al kad das gasa onda ne daju dovoljno goriva i nece ti izbacivat nikakvu gresku jer auto ne baca u safe mode ne prepunjava turbina i slicno svi parametri rade kako treba al nema dovoljno goriva pa je trom
savjet 4 dizne od jarana pozajmis koji ima 1.9 bls bkc bxe pasu dizne iste su pa probaj nije naucna fantastika al da e u DYS izvedbi odradit
 
Član
Hvala drug nasao sam sta je problem, sa n75 ventila bilo suplje jedno crijevo ono tanko sto ide u motor sad sve uredu
 
Top