Pozz od ZEX-a

Pozz od ZEX-a

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Fin Pug a slikice su prelijepe! Pozdrav i dobro dosao! Ugodan boravak na forumu ti zelim!
 

Zex

Član
bilosto je napisao(la):
dobar mladi klub...
Klub jos malo i stao je na svoje noge,bitno je da mi imamo jasnu sliku sta i kako i sigurnim koracima idemo dalje.Ako bude OK vreme,najverovatnije cemo doci,ako nista sa barem jednim autom iz kluba u Modricu na event.

BLACK KNIGHT je napisao(la):
Pozdrav, dobar klub, dobar pug, EKSTRA SLIKE!!!! ;) (za tebe mi je govorio Sasa kad smo pricali o photosessionu, odradicemo ga ako Bog da ubrzo ;))
Nije nikakav problem,javi se kada dodjes ponovo u BL,usput Honda je prelepa,a i cuje se,brrrrrr...

Trozic je napisao(la):
poz  kmošija :D i dd
Znamo se?

addo je napisao(la):
Fin Pug a slikice su prelijepe! Pozdrav i dobro dosao! Ugodan boravak na forumu ti zelim!
Sve slike su sirove,znaci bez trunke obrade u PhotoShop-u.Forum je extra,bar ono sto sam do sad mogao da vidim.E,da nisam napomenuo da sam jos davne '00 drzao prvu BiH stranicu posvecenu tuning/styling-u www.zex-tuning.cjb.net ,ali posto nisam imao vremena za update aktivno je radile svega dve godine,pa se mozda neki "stariji" clanovi i secaju ;)
 
Član
Pozz i dobro dosao, je te se sjecam jos sa fandjo foruma, i sto se tice prvih stvari o domacem tuningu sam citao na tvojoj stranici. Ostani nam aktivan jer znam da se mnogo razumijes u sve stvari.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top