Pozz od još jednog novajlije :)

Pozz od još jednog novajlije :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Mil

Član
Pozdrav ljudi, slučajno sam naletio na vašu stranicu i oduševio sam se da ovako nešto postoji, i da ste svi ovoliko aktivni i komunikativni, zato mi je baš drago što sam se ulogovao na vašu stranicu!
da ne dužim puno, imam golf IV, na njemu ništa nisam radio i ne planiram,kakav je takav je :) ali sam planirao sebi nabaviti nekog odl tajmera ili tako nešto, i juče slučajno naiđem pored jednog otpada i nađem samo školjku og golfa keca pikapa, onaj otvoreni, i jako sam se zainteresovao ta to, zato sam sada po netu krenuo u potragu za slikama i savjetima. pošto do sada nisam nešto puno radio na ulaganju u auta interesu je me sve, vrijeme, pare, kako do dijelova...

milan
 
Administrator
Mil je napisao(la):
Pozdrav ljudi, slučajno sam naletio na vašu stranicu i oduševio sam se da ovako nešto postoji, i da ste svi ovoliko aktivni i komunikativni, zato mi je baš drago što sam se ulogovao na vašu stranicu!
da ne dužim puno, imam golf IV, na njemu ništa nisam radio i ne planiram,kakav je takav je :) ali sam planirao sebi nabaviti nekog odl tajmera ili tako nešto, i juče slučajno naiđem pored jednog otpada i nađem samo školjku og golfa keca pikapa, onaj otvoreni, i jako sam se zainteresovao ta to, zato sam sada po netu krenuo u potragu za slikama i savjetima. pošto do sada nisam nešto puno radio na ulaganju u auta interesu je me sve, vrijeme, pare, kako do dijelova...

milan
pozz i DD :cool:
 
Početnik
Pozz i dobro dosao...dobar izbor, caddy..imas ovdje na forumu Taxi bar gradiska...sto se tice sminke imas sve, maska bez znaka, kristalni farovi, interijer..ima i ovdje na forumu momak "dzeki gold", (tako nesto), ima jako doborg caddy-a, pa vidi..samo nemoj plasticarenja..limeni branici po mogucnosti i gti ralica...
 

Mil

Član
hvala na dobrodošlici, već sam našao dzekigold-a i oduševljen sam, već sam počeo da dosađujem sa pitanjima
hvala na savjetima, trebaće mi svaki :)
 

Mil

Član
uh daleko sam ja od projekta i slika, ali svakako, sta god da bude, obavještavacu vas
 

Mil

Član
ma šta je imam stavljati, kakva je izašla iz fabrike takve je i kod mene:)
sada kako je zima nemam čak ni alu feluge :)
više volim sređivanje starijih auta, tako da uskoro krećem u takav neki projekt
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top