pozz novA sam :))

pozz novA sam :))

Član
Jel to žensko to ne može biti normalno. Bolan uhvati se heklanja, nije auto za svakoga, a iz priloženog se vidi da nije ni za tebe. Izginut ćeš negdje ;)
 
Član
hahahaha
ma ne brini ti za mene, to mi je u genima, tata moj je u svoje vrijeme tako "jurcao" :p:p:p:p
a ja sjedila u pelenama u autu i navijala za njega :p hihihihi
e cuj heklanje...hahahahaha
a kako se u muskom svijetu kaze ........."nema meni smrti bez malja" :p:p:p:p
al drazesno je sto brines ;)
 
izvinjavam se za neozbiljnost i ostalo...hvala na savjetima i preporukama, alfu naravno predstavim
turbonetics tackanje do Bube? :)

a noke, sto se retrovizora bocnog i srednjeg tice i gledanja kroz iste bojim se da nista neces vidjeti
od muha koje ti se lijepe na zadnju "sajbu" :p
Turbonetics je iz Zavidovica :D. Bio sam u Sarajevu prije par dana,ali doci cu o5 uskoro pa cemo probati :p :)
 
Član
Dobro došla i pomalooo mlada ne prebrzo ;) I predstavi to čudo od auta sa kojim se usudis svakog izazvat na dvoboj :D
 
Član
Ove sa alfa značkom uvijek valjaju evo dokaza :D
Dobro došla :)


Anele evo ti slika da više ne tražiš, ovo je iz pouzdanih izvora jedna :D
 
ne takmicim se ja sa damama, ja dame uvijek pustam prve, tako ne mogu prihvatiti taj tvoj lucidni pokusaj da me zavedes i odvedes u nepoznate predjele i tamo mozda iskoristis moju naivnost, evo ni zeni mi se ne svidja ta ideja

p.s. ne moze zena koja vozi alfu biti akrep nikako :D
na prvu procitah "nevinost" :D
 
Član
dobro dosla prestavi auto a mozes ti ido zavidovica na dvoboj hehe taman semalo provozas al onda ti to nece biti na domacem terenu.ma alfa je to cudo od auta.
hoce sigurno death_beat:woot:
 
Top