Šta je novo?

Ask question

Ask Questions and Get Answers from Our Community

Answer

Answer Questions and Become an Expert on Your Topic

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Pozz ljudine

Hertz

Član
Učlanjen(a)
19.06.2016
Poruka
5
Reaction score
0
Poena
1
Starost
20
Zdravo narode! Necu neki roman da pisem, imam 16 godina i ucim raditi na autu. Ovdje bih htio postaviti pitanje, da li neko zna gdje se može kupiti sportski zracni filter? Iz Tuzle sam i gledao sam na piku, ali mi ono nisu najbolja rijesenja.

davor soldo

Član
Učlanjen(a)
24.11.2015
Poruka
750
Reaction score
217
Poena
43
Auto
Volkswagen Golf 2
Sefe moj,pravi sportski zracni filter kosta,a I izvodjenje gljive ili pravljenje boxa je vjerujem van tvog budzeta.a da budem realan I mog :) bez uvrede ta sranja s pika I e-bay a drze vodu kao cjedilo,bolje ti je stavit kuhinjsku krpu umjesto filtera nego to.... samo renomirana imena I to je to...

Hertz

Član
Učlanjen(a)
19.06.2016
Poruka
5
Reaction score
0
Poena
1
Starost
20
Sefe moj,pravi sportski zracni filter kosta,a I izvodjenje gljive ili pravljenje boxa je vjerujem van tvog budzeta.a da budem realan I mog :) bez uvrede ta sranja s pika I e-bay a drze vodu kao cjedilo,bolje ti je stavit kuhinjsku krpu umjesto filtera nego to.... samo renomirana imena I to je to...

Ne mogu da ti ne vjerujem, ipak je ovo Bosna. Trazeci, naletio sam u Tuzli ovdje neki za 20KM.Jel moguce da za ove pare radi dobro?

Carbon.

Član
Učlanjen(a)
23.10.2014
Poruka
1.594
Reaction score
1.300
Poena
113
Auto
Nike Air Max 90
Ne znam šta hoćeš za 20 KM, filtrira vazduh isto k'o i onaj papirni od 5 kermi. Ne praviš turbo benzinca sa 450 KS pa da stavljaš K&N od 200 KM. Baš me zanima na šta stavljaš taj "sportski" filter, Golf 2 dizel ili Golf 4 TDI? Koliko KS očekuješ da dobiješ poslije stavljanja?

Hertz

Član
Učlanjen(a)
19.06.2016
Poruka
5
Reaction score
0
Poena
1
Starost
20
Ne znam šta hoćeš za 20 KM, filtrira vazduh isto k'o i onaj papirni od 5 kermi. Ne praviš turbo benzinca sa 450 KS pa da stavljaš K&N od 200 KM. Baš me zanima na šta stavljaš taj "sportski" filter, Golf 2 dizel ili Golf 4 TDI? Koliko KS očekuješ da dobiješ poslije stavljanja?
U pitanju je Peugeot 605 2.1L 110KS.Ako ćemo iskreno,više bi ga stavio iz neke furke,jer sumnjam da ću dobit nešto previše konja.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8