pozz iz tuzle

pozz iz tuzle

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
joj zvuk je drama...uvijek sam patio za tim...prije sam vozio cherokeeja,4.0 benzin stavim remus lonac origigi za cherokee i k&n filter isto origigi i nikakav zvuk,skidaj katalizaotre cijevi mjenjaj ma nista isto...malo dublji bude uzbrdo...mislim zvuk.i haj pomirio se i idemo dalje,kupim explorera 4.0 isto,prebacim remus na njega...isto opet nikakav zvuk al nikakav,doduse explorer ima 2 ili 3 katalizaotra nekakva loncicanekih metar... al zato kad sam golfa uzeo uh..imo je serijski zvuk dobar al ostalo nekakvog casha...i pravac remus u zg,dobar dan dobar dan,stavite mi neki auspuh da ima zvuk najbolji sto moze imati nije bitno posto je...ako treba ova dva za motor staviti jel moze,kaze moze,stavi ta dva ako moze i ako ce bit dobro.elem na kraju stavi mi neki novi model lonca nesto za zvuk sa prigusivacem da mozes i tehnicki kako treba regulisati,sve u svemu sad je zvuk drama,i uzivam u zvuku,najglasniji izmedju 2 i 3 rpm a tek od 2.7 do 3...u autu kad pricas ne cujes se...moras il presaltat u vecu ili u manju brzinu...
drama :D a kasnije kad se skupi jos para ide oriigigi neki remus da li neki sa 2 ili sa 4 izlaza vidicemo ono dva dva mada mislim da je kulturnije dva kao na 32,jao sto slazem rime edo maajka je nula hahahahh
odoh spavat dok nema zime,dosta je vise rime :D
laka noch
a jesam explorera vozio beloga i sad je parkiran u garage trebam ga prodat :)
 
Član
e xr4boyu jesil ti onaj amerikanac predproslogodisnji sto si otiso u usa?
sto si nesh srao po auto.ba forumu pa dobio ban par puta.bilo je ondje djecijih furki al haj sta ces. de mi reci kad si vec tu posto su r32ojke u ameriKi nako uščuvane :)
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
joj zvuk je drama...uvijek sam patio za tim...prije sam vozio cherokeeja,4.0 benzin stavim remus lonac origigi za cherokee i k&n filter isto origigi i nikakav zvuk,skidaj katalizaotre cijevi mjenjaj ma nista isto...malo dublji bude uzbrdo...mislim zvuk.i haj pomirio se i idemo dalje,kupim explorera 4.0 isto,prebacim remus na njega...isto opet nikakav zvuk al nikakav,doduse explorer ima 2 ili 3 katalizaotra nekakva loncicanekih metar... al zato kad sam golfa uzeo uh..imo je serijski zvuk dobar al ostalo nekakvog casha...i pravac remus u zg,dobar dan dobar dan,stavite mi neki auspuh da ima zvuk najbolji sto moze imati nije bitno posto je...ako treba ova dva za motor staviti jel moze,kaze moze,stavi ta dva ako moze i ako ce bit dobro.elem na kraju stavi mi neki novi model lonca nesto za zvuk sa prigusivacem da mozes i tehnicki kako treba regulisati,sve u svemu sad je zvuk drama,i uzivam u zvuku,najglasniji izmedju 2 i 3 rpm a tek od 2.7 do 3...u autu kad pricas ne cujes se...moras il presaltat u vecu ili u manju brzinu...
drama :D a kasnije kad se skupi jos para ide oriigigi neki remus da li neki sa 2 ili sa 4 izlaza vidicemo ono dva dva mada mislim da je kulturnije dva kao na 32,jao sto slazem rime edo maajka je nula hahahahh
odoh spavat dok nema zime,dosta je vise rime :D
laka noch
a jesam explorera vozio beloga i sad je parkiran u garage trebam ga prodat :)
A Miroslav(Rokac) je isao sa tobom u ZG i vozio auto kroz tunel nekakav u Zagrebu..kaze grmi sve u tunelu....a i na autoputu je bilo drame svakakve....ako se nevaram..
Usput dobro dosao na forum.:lol:
 

edo

Član
pa on je nama pokušao dočarati svoje dječije furke,tebi pozdrav i dobrodošao...
 
Član
da da to je taj sa zvukovima,imam jedan clip interesantan sto se tice zvuka postavim kad ga malo obradim...
 
Član
da priupitam clanove foruma za misljenje,
sta mislite o undercar led diodama,set dioda koji ide pod auto sa svih strana ono kao neonke samo led izvedba.koja boja bi stojala ovome autu?
 
Član
Jea i ja mislim da to vishe ide na nekoj japnaca... :D

Ako vec hoces, prvo spusti podosta auto. Mislim da bi dobro stajala svjetlo plava, ali probaj da malo i osvjetlis unutrasnjost ili jos negdje ubaci te plave boje... :)
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
da priupitam clanove foruma za misljenje,
sta mislite o undercar led diodama,set dioda koji ide pod auto sa svih strana ono kao neonke samo led izvedba.koja boja bi stojala ovome autu?
po meni je to cisti ciganluk a ti kako hoces...eto pogledaj u TZ svi koji su to stavljali vozali su par dana i skinuli.....mani se toga...meni licno je previse furacki...ljudi pocinju da se smiju onda......al opet to je moje misljenje..1000 ljudi 1000 cudi
 
Član
damko je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
da priupitam clanove foruma za misljenje,
sta mislite o undercar led diodama,set dioda koji ide pod auto sa svih strana ono kao neonke samo led izvedba.koja boja bi stojala ovome autu?
po meni je to cisti ciganluk a ti kako hoces...eto pogledaj u TZ svi koji su to stavljali vozali su par dana i skinuli.....mani se toga...meni licno je previse furacki...ljudi pocinju da se smiju onda......al opet to je moje misljenje..1000 ljudi 1000 cudi

Nekak mi to ima smisla samo na maxi odradjenim autima, ne samo spusten i "nafelgiran" :), dakle eto kao slag na tortu...i treba dobru boju potrefiti, inace je totalno besmisleno

P.S. Prosao si ispred mene na semaforu neki dan, Octavia je odlicna :)
 
Član
hmm,vidichu,postavicu bijele boje pa cemo vidjeti na sta ce liciti lako ih je ugasiti,a ici ce druge karambolke na auto al kad skupim casha,mozda r32 ili mozda nesh drugo.
a nisam mogo proci kraj tebe na semaforu vec sam 15 dana u bechu,pa malo calakam po ebayu trazeci interesantne detalje,zasad sam kupio masku bez vw znaka za 1 euro :D ebay je mirakl.
hvala na savjetima...felgice idu neke na proljece nadam se nesto lijepo ce biti mozda budu neke bling bling one sto sljaste kretenski a mozda neke crne neam pojma vidicu.
koji materijali su tvrdi i lagani sto se tice felgi?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top