Pozz ekipa

Pozz ekipa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dakle ime mi je Milan. Iz Slavonske Pozege sam. Imam 25 godina. Vozim alfu 145 1.6 8V boxer. Preporuke za ovaj forum sam dobio od AldinShpura posto radim s njim. Veliki pozz svim clanovima i moderatorima. Nadam se ugodnom druzenju!;)
 
edo naravno da ce ostati aktivan, ja to tjeram uzbrdo :D pozdrav svim clanovima i od mene, ko me nije zaboravio ;)
 
Samky, predstavio bih ga ali u nemogucnosti jer sam 4500 km od kuce. A slikao ga pretjerano nisam. Znaci alfa 145 1.6 boxer 8V Klasicna crna boja, srebrene 5 krake felge 6.5J i to je to. nista posebno. Kupio sam ga "odlicnog" no u medjuvremenu sam "malo" ulupo para u njega. Vrisnila mi radilica nakon 70 km, kvacilo se razletilo. Za drugu masinu i kompletan servis zajedno s kvacilom dam 9500 kn. Gume bile lose pa i za njih dam 2000 kn. Dok sam mjenjao gume vidio sam da su krajnice spone volana u banani pa i za njih dam 500 kn. Nedavno ga vozio na predtehnicki pregled. Nisam imao katalizator pa sam i njega uzeo polovnog za 400 kn. Promjenio obadva ramena za 900 kn, mjenjao sam cijeli sistem brisaca, i to me kostalo 400 kn. Naravno nije prosao na tehnickom. Sad jos trebam promjenit komplet kocnice, ulje, sajlu od rucne. I trebam novi zadnji lonac. U medjuvremenu poceo mi gutat 15 litara. Stoga je vjerojatno i lamda prdnula u vjetar. Do sad sam dao skoro 14 000 kunica. i to sto sam promjenio je kako treba. znaci jos trebam lupit nekih 1000 eurica. jer i sistem od klime mi je u banani i cjela sredisnja ploca. Al nema veze. Doterat cu ga u red i ima da bude kao iz trgovine. ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top