pozz 55 kWi 44kW

pozz 55 kWi 44kW

Član
pozz mozel mi neetko objasniti razliku izmeđi ova dva motora oba su dizela jedan u jeti drugi u golfu
 
nema 1.6 dizela sa 55kw, samo 40, 44, 51 i 59...
40kw je obicni dizel, 44kw je turbo(mala turbina) obicna pumpa, 51 je turbo sa jacom pumpom i diznama a 59 turbo sa vodenim hladjenjem i intercooler-om
 
Član
pogresno sam napiso i mislio sam 51 rođak mi kupio jetu 87 godiste i motor 51 kw a u mene isto godiste golf 44 kilovata i nije tirbo disel skroz isti motori i u mene i u njeg
 
Član
Marijo94 je napisao(la):
pogresno sam napiso i mislio sam 51 rođak mi kupio jetu 87 godiste i motor 51 kw a u mene isto godiste golf 44 kilovata i nije tirbo disel skroz isti motori i u mene i u njeg

:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Marijo94 je napisao(la):
pogresno sam napiso i mislio sam 51 rođak mi kupio jetu 87 godiste i motor 51 kw a u mene isto godiste golf 44 kilovata i nije tirbo disel skroz isti motori i u mene i u njeg

ako tvrdis da su identicni motori onda je neciji "divljak" :)
 
Marijo94 je napisao(la):
pogresno sam napiso i mislio sam 51 rođak mi kupio jetu 87 godiste i motor 51 kw a u mene isto godiste golf 44 kilovata i nije tirbo disel skroz isti motori i u mene i u njeg

Mozda je jetta cipovana?:icon_question:
 
Član
bas parkirali smo jedan pored drugog u mene 44 u njeg 51 a na izgled isti 100 posto samo
samo akumulatora razlicit :lol:
 
nema 87.god sa 44kw, to je neko ubacio motor 51kw a imo papire od 44 :lol::lol:
aj slikaj svoj motor da vidimo jel 44 il 51
 
Top