Poznajel li ko ovog mercedesa?

Poznajel li ko ovog mercedesa?

Član
http://www.pik.ba/artikal/4535561/mercedes-clk-kompresor-amg/
Da li neko poznaje ovog mercedesa da li zna sta je sa njeg mozda je lupan ili tako nesto slicnoo pozz
 
Vidi se po slikama da je lupan vidis razmaka izmedju haube i farova kao da je otvorena onda vidis da je tapacirao airbag od volana ostala ispod kocka se nazire kako je poderan tj ispucan bio i suvozacev je isocio samo plastika vracena :icon_rolleyes:
 
Član
Pa vidio sam ja odma volan mi malo sumnjiv i ona hauba..kako nije fino uklopilaa
 
I instrument tabla je mjenjanja, na redizajnu nije ovakva... A sto se tice volana, airbag je ispucan 10000001%, i veoma lose je uradjeno, ovaj sav u donjoj zoni volana nema ni na jednom volanu, vidi se da je neko budzio, prepravljao, mislim da puno kosta, imas i boljih za manje pare;)
 
Član
Bio je u Ilijasu prije dva dana ga covjek zamjenio.....Ima fin zvuk s vana nigdje lak nije puno ostecen ima od kamencica sitnih ostecenja , posto ga je prije 2-3 dana dobio vjerovatno nije udaran kod tog lika sto je sad kod njeg mecka tako da ti on nema sta reci ;)
 
Član
lupan i to dobro, jako lose uradjeno, skoro da nema nijednog djela da je dobro uklopljen i da nema zazora;)
da je kvalitetno uradjen pa hajd sto je udaran, ovako daleko mu kuca bila vjerujem da uzivo to izgleda jos gore ;)
 
Top